REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days 2017: Dobrzy architekci unikają komercji? Jeśli tak, to błąd

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 gru 2016 09:00
4 Design Days 2017: Dobrzy architekci unikają komercji? Jeśli tak, to błąd
fot. pixabay.com

Czy projektowanie biur, centrów handlowych i hoteli to „brudna robota”, a chwałę przynoszą tylko świątynie kultury? O tym będziemy rozmawiać z wybitnymi architektami podczas 4 Design Design w Katowicach.

REKLAMA

Galerie handlowe mogą mieć większą siłę oddziaływania na społeczeństwo w zakresie budowania smaku, wyrazu i poczucia estetyki niż wielkie, przepiękne obiekty kultury – bardzo ważne, ale mające mniejszą odwiedzalność przez społeczeństwo niż obiekty kultu konsumpcyjnego – przekonywał w rozmowie z nami Przemo Łukasik, architekt Medusa Group. Zdaniem architekta, byłoby dobrze dla polskiego krajobrazu, gdyby galerie handlowe projektowały coraz lepsze pracownie architektoniczne.

Dlaczego dobrzy architekci nie chcą „pobrudzić sobie rąk” komercyjnym projektem? Czy jest to strategiczny błąd? Jak sprawić, aby w Polsce powstawały jak najlepsze pod względem architektury centra handlowe, budynki biurowe i hotele? O tym, będziemy rozmawiać podczas 4 Design Days w Katowicach.

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.  Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY