REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days 2017: Eko-technologie - jeszcze wiele przed nami?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 gru 2016 09:00
4 Design Days 2017: Eko-technologie - jeszcze wiele przed nami?
fot. pixabay.com

Budynek to nie choinka. Jak go "ubrać" w dodatki, by nie przesadzić? Eksperci, deweloperzy, architekci o absolutnym "must-have" nowoczesnych obiektów będą dyskutowali podczas drugiej edycji 4 Desing Days w Katowicach.

REKLAMA

W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy. Wiele uwagi podczas 4DD poświęcimy zagadnieniu zielonych technologii.

Jeszcze kilka lat temu trudno było namówić inwestorów działających na rynku nieruchomości do zastosowania eko-technologii. Dziś panuje wręcz moda na certyfikacje i eko-rozwiązania. Niewątpliwie, zielone technologie to przyszłość projektowania i realizacji inwestycji. Przed budownictwem i architekturą stoi duże wyzwanie, ale odwrotu już nie ma. O absolutnym „must-have” nowoczesnych obiektów będą wspólnie rozmawiali architekci, inwestorzy i eksperci podczas 4DD.

Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY