REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days 2017: Jak tchnąć w stare mury ducha nowoczesności i osiągnąć sukces?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 gru 2016 09:00
4 Design Days 2017:  Jak tchnąć w stare mury ducha nowoczesności i osiągnąć sukces?
fot. pixabay.com

Czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca? Jak z sukcesem tchnąć w stare mury ducha nowoczesności? O rewitalizacji, czyli drugim życiu budynków będą rozmawiali eksperci, deweloperzy i architekci podczas drugiej edycji 4 Desing Days w Katowicach.

REKLAMA

Rewitalizacja miejsc z duszą i historią, choć trudna i kosztowna, może zaprocentować w długoletniej perspektywie. Jeśli powstanie prawdziwa perełka architektoniczna, jej wartość rynkowa rośnie, a nowy obiekt ożywia martwą tkankę miejską. O tym, czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca i czy warto modernizować obiekty komercyjne, które nie spełniają już swoich funkcji lub które przestały być atrakcyjne wizualnie będziemy dyskutować podczas 4 Design Days w Katowicach.

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.  Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Przeczytaj więcej: 4 Design Days

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY