REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days 2018: Oto kolejni potwierdzeni goście!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 sty 2018 11:18
4 Design Days 2018: Oto kolejni potwierdzeni goście!
4 Design Days 2018

III edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia o architekturze, designie i nieruchomościach odbędzie się 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Grono prelegentów, wybitnych sylwetek polskiej architektury i designu, poszerzyło się o kilka wspaniałych nazwisk.

REKLAMA

III edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Na 12 100 mkw. powierzchni ekspozycyjnej Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotka się ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto zechce uczestniczyć w spotkaniu z architekturą i designem. Częścią eventu będą konferencje Property Forum Katowice, Housemarket Forum Silesia oraz Forum Branży Meblowej i gale rozdania nagród dla branży: Property Design Awards oraz Housemarket Silesia Awards.

W wydarzeniu wezmą udział goście z całego świata, m.in. Rainer Mahlamäki, Ivan Blasi, Aaron Betsky, Pete Kercher, Ondřej Chybík. 

Do grona prelegentów dołączyli również: 

Axel Meise, prezes zarządu, Occhio GmbH

Tomasz Konior, architekt, założyciel, Konior Studio

Ondřej Chybík, założyciel, architekt, Chybik+Kristof

Andrzej Chołdzyński, właściciel, generalny projektant, architekt, AMC – A. Chołdzyński Sp. z o.o.

Piotr Lorens, kierownik, Katedra Urbanistyki i Planowania Regionalnego, Wydział Architektury, Politechnika Gdańska, prezes zarządu głównego, Towarzystwa Urbanistów Polskich

Marek Tryzybowicz, Co-founder and Design Principal, Bose International Planning and Architecture 

Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy

Robert Tomanek, rektor, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY