REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

AC Hotels by Marriott - niebawem warszawskie otwarcie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 sty 2018 12:31
AC Hotels by Marriott - niebawem warszawskie otwarcie
fot. mat. pras.

Hotel ACHotels by Marriott w Warszawie zlokalizowany będzie przy Alejach Jerozolimskich 144, w bliskim sąsiedztwie Dworca Zachodniego oraz centrum handlowego Blue City, w rejonie, który jest obecnie trzecim największym pod względem zasobów powierzchni biurowej rejonem w Warszawie. Nowy obiekt zaoferuje około 260 pokoi, przestrzeń konferencyjną oraz restaurację i sky bar na ostatnim piętrze z panoramicznym widokiem na miasto.

REKLAMA

AC Hotels by Marriott to designerska marka sieci Marriott International pozycjonująca się w segmencie midscale, skierowana do nowego pokolenia podróżujących. Hotele marki AC Hotels by Marriott znane są z nowoczesnego wystroju, zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i pokojach gościnnych, jak również ze swojego hollu AC Lounge, który funkcjonuje jako co-workingowa przestrzeń w ciągu dnia i tętniąca życiem przestrzeń wieczorem. Stanowią nową kategorię hoteli, z ofertą skierowaną m.in. do młodych podróżnych, odwiedzających miasto zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, ceniących współczesne przestrzenie w dobrze skomunikowanych lokalizacjach miejskich oraz wysokiej jakości obsługę i najnowsze nowinki technologiczne, wszystko w przystępnej cenie.

- Marriott jest wielce podekscytowany faktem wprowadzenia do Warszawy marki AC by Marriott. Marka ta jest idealnie dopasowana do potrzeb dzisiejszego podróżnika, oferując eleganckie i nowoczesne, a zarazem tętniące życiem przestrzenie publiczne, AC będzie niewątpliwie atrakcyjnym punktem na mapie hotelowej Warszawy - mówi Janusz Mitulski, dyrektor ds. rozwoju na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie Marriott International.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY