REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Aduma projektuje interaktywny plac zabaw w CH Platan

  • Autor: propertydesign.pl
  • 10 mar 2014 13:48
Aduma projektuje interaktywny plac zabaw w CH Platan
Interaktywny plac zabaw, fot. materiały prasowe

W zabrzańskim Centrum Handlowym Platan została otwarta interaktywna strefa zabaw dla dzieci Kosmokącik, w skład której wchodzą innowacyjny plac zabaw, wielofunkcyjny ekran Kinetic Wall oraz gra Dino Odkrywca. Nowa atrakcja łącząca rozrywkę z edukacją jest w pełni dostosowana do potrzeb i oczekiwań maluchów od 2 roku życia.

REKLAMA

Autorem aranżacji jest Aduma. Interaktywny plac zabaw dla dzieci to nowe miejsce rozrywki, edukacji i odpoczynku, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality). W Centrum Handlowego Platan zaprojektowano podłogę interaktywną oraz stolik dotykowy, z których może korzystać wiele osób jednocześnie.


Kosmokącik to również Kinetic Wall, czyli wielofunkcyjny ekran LCD o przekątnej 65” – dzięki wyposażeniu w czujniki ruchu i głębi – pozwala dzieciom grać w cztery różne gry kinetyczne, sterowane całym ciałem.


Na terenie Centrum Handlowego Platan znajduje się hipermarket REAL oraz 83 butiki i punkty usługowe, m.in. Deichmann, RTV Euro AGD, Carry, CCC, Sephora, Go Sport, Reserved. Właścicielem obiektu jest firma IVG Immobilien AG. Zarządcą CH Platan jest firma Apsys Polska S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY