REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

AHR Architects zaprojektowali Przystanek mBank w Łodzi

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 gru 2015 13:59
AHR Architects zaprojektowali Przystanek mBank w Łodzi
Przystanek mBank w Łodzi
AHR Architects zaprojektowali Przystanek mBank w Łodzi
AHR Architects zaprojektowali Przystanek mBank w Łodzi

Przystanek mBank, nowa siedziba banku, powstaje przy ulicy Kilińskiego 74 w Łodzi i zaoferuje łącznie ok. 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Projekt jest już w realizacji i będzie gotowy w trzecim kwartale 2017 r. Inwestorem oraz deweloperem projektu jest firma Ghelamco Poland.

REKLAMA

- Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzył nas mBank. Jesteśmy dumni, że z takim partnerem możemy zrealizować projekt na łódzkim rynku nieruchomości. Wybudujemy nie tylko siedzibę dla banku – nasz projekt w ciekawy i harmonijny sposób połączy nowoczesność z historyczną zabudową Łodzi – komentuje Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Za projekt biurowca odpowiada AHR Architects. Nowa siedziba mBanku zlokalizowana jest przy ul. Kilińskiego 74 w samym centrum Łodzi i będzie jednym z najnowocześniejszych biurowców w mieście. Przystanek mBank będzie mieć sześć kondygnacji naziemnych i 25 metrów wysokości. Nowoczesny obiekt biurowy zostanie zintegrowany z dwoma istniejącymi na tym terenie zabytkowymi budynkami: pałacykiem oraz oficyną, które zostaną harmonijnie włączone do projektu.

W ramach Przystanku mBank powstanie podziemny parking na ok. 180 miejsc postojowych.
Dla rowerzystów przewidziano odpowiednią infrastrukturę wraz z pełnym zapleczem (szatnie, prysznice) i 140 miejsc postojowych.

Teren wokół inwestycji zostanie starannie zaaranżowany, wypełniony zielenią i elementami małej architektury, co stworzy atrakcyjną przestrzeń dla pracowników banku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY