REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Alfa Centrum w Białymstoku czekają duże zmiany

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 sty 2016 10:29
Alfa Centrum w Białymstoku czekają duże zmiany
fot. Wizualizacja Alfa Centrum - tak się zmieni centrum handlowe w Białymstoku
Alfa Centrum w Białymstoku czekają duże zmiany
Alfa Centrum w Białymstoku czekają duże zmiany

Alfa Centrum w Białymstoku ruszą z modernizacją. Prace remontowe będą trwały do marca br. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kolor Plus.

REKLAMA

Alfa Centrum zapowiada duże zmiany w wyglądzie części wspólnych, które obejmą m.in. zamontowanie elementów szklanych na ścianach i słupach ciągów komunikacyjnych, zastosowanie kolorów bieli i czerni, dzięki którym wnętrze nabierze bardziej nowoczesnego i eleganckiego charakteru, doświetlenie centrum z wykorzystaniem energooszczędnego oświetlenia. Fontanna znajdująca się na poziomie 0 zostanie zlikwidowana, a w jej miejsce zadebiutuje na białostockim rynku znana i lubiana w całej Polsce sieć kawiarni. Dodatkowym elementem jaki pojawi się w Alfa Centrum będzie strefa odpoczynku, w której na wygodnych pufach będzie można odetchnąć podczas zakupów czy po prostu spotkać się z przyjaciółką. Wymianie ulegną również mała architektura oraz oznakowanie kierunkowe.

I faza remontu rozpocznie się już 7 stycznia w części znajdującej się od strony wejścia od ul. Mickiewicza i obejmie wszystkie piętra wokół świetlika.

- Od otwarcia Alfa Centrum w 2008 roku obserwujemy trendy na rynku centrów handlowych oraz zmiany na rynku lokalnym, który jest coraz bardziej konkurencyjny. Widzimy też jak ewoluuje nasz klient, jak zmieniają się jego zachowania zakupowe oraz potrzeby związane z miejscem, w którym nie tylko robi zakupy ale również chce spędzać swój wolny czas. I to z myślą właśnie o nich rozpoczęliśmy modernizację – mówki Jolanta Karna, Dyrektor Alfa Centrum. Już za kilka miesięcy klienci będą spędzać czas w nowym wnętrzu, które zaprojektowane zostało z poszanowaniem dla jego historii. Nowoczesne elementy będą uzupełniać się z historyczną tkanką tego miejsca - dodaje,

Dopełnieniem modernizacji jest re-branding Alfa Centrum, który obejmuje unowocześnienie logotypu centrum handlowego i jego wymianę na fasadzie budynku.

Za projekt architektoniczny odpowiada Architektoniczna Pracownia Projektowa Kolor Plus. Autorem nowego logo oraz kampanii wizerunkowej jest agencja Expansja Advertising, która odpowiada również za projekt oznakowania wizualnego centrum handlowego.

Zakończenie prac I fazy remontu zaplanowane zostało na marzec br. Aktualnie trwają prace nad projektem architektonicznym pozostałych części centrum handlowego. Realizacja całego projektu planowana jest na lata 2016/2017.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY