REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Andrzej Nizio: Znamy swoich klientów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 sie 2016 09:20
Andrzej Nizio: Znamy swoich klientów
Andrzej Nizio, prezes Nizio Development One, inwestora i dewelopera obiektu (mat. pras.)

Park handlowy to co raz bardziej popularny format w Polsce. Składa się na to wiele przyczyn, m.in. dostępność gruntów, ceny nieruchomości, koszty inwestycji oraz poziom konkurencyjności na konkretnych lokalnych rynkach. Ale to nie wszystko. - Fundamentalnym jest odpowiednie rozpoznanie potrzeb docelowych klientów - mówi Andrzej Nizio, prezes Nizio Development One. - Projektując N1 Park pragniemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

REKLAMA

Na realizacji tego typu formatów skupia się spółka Nizio Development One, która na w przyszłym roku planuje otworzyć N1 Park – pierwszy nowoczesny obiekt handlowy w Biłgoraju, w województwie lubelskim.

Według Andrzeja Nizio, prezesa Nizio Development One, najważniejszymi motywatorami dla klientów parków handlowych są takie aspekty jak: wygoda i czystość, dogodny dojazd, miła i kompetentna obsługa oraz zaspokojenie podstawowych potrzeb w jednym miejscu.

- Mamy świadomość, jakie preferencje mają klienci w stosunku do parku handlowego. Projektując i komercjalizując N1 Park pragniemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, tj. poza operatorem spożywczym, rozmawiamy z sieciami z takich kategorii jak: RTV-AGD, wyposażenie wnętrz, branży sportowej, drogerii oraz mody i obuwia. W miastach o charakterystyce podobnej do Biłgoraja klienci także pragną mieć dostęp do marek znanych z większych ośrodków miejskich. Te potrzeby zostały rozpoznane przez sieci handlowe, których kryteria doboru miejsc prowadzenia działalności opierają się nie tylko na catchmencie projektu, ale także optymalnej lokalizacji, dostępie oraz dopasowaniu wielkości obiektu. Fundamentalnym jest zatem odpowiednie rozpoznanie potrzeb docelowych klientów, co poprzedziło cały proces inwestycyjny N1 Park - podsumowuje Andrzej Nizio.

Przeczytaj więcej o inwestycji w Biłgoraju

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY