REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Architekt Dorota Szlachcic opowie o kulisach swojej pracy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lis 2015 11:42
Architekt Dorota Szlachcic opowie o kulisach swojej pracy
Dorota Szlachcic, laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015 r., dołącza do grona gości wieczorów Perpsektywa

Dorota Szlachcic nowym gościem wieczorów Perpsektywa dla architektów i projektantów. Współautorka innowacyjnego Afrykarium i unikalnego nepalskiego schroniska zdradzi kulisy swoich największych projektów. Spotkania odbędą się w całej Polsce.

REKLAMA

Dorota Szlachcic, laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015 r., dołącza do grona gości wieczorów Perpsektywa. W Polsce zyskała rozgłos dzięki niezwykłemu projektowi wrocławskiego Afrykarium, największego oceanarium Europy, ale wieczory architektów i designerów będą świetną okazją do rozmowy o innych intrygujących projektach. Między innymi Oceanario de Namibe w Angoli oraz schronisku wysokogórskim w Nepalu. Słynna architekt będzie drugą obok Jacka Rozenka, coacha i trenera biznesu, gwiazdą spotkań.

Inspiracja i innowacja

Dorota Szlachcic opowie o kulisach pracy nad słynnymi budynkami, a także przybliży tematykę konkursów architektonicznych. Jak sama twierdzi, takie inicjatywy pozwalają przewietrzyć umysł, znaleźć nowe idee i innowacyjne pomysły. To właśnie zajęcie drugiego miejsca w konkursie Himalayan Mountain Hut umożliwiło architekt udział przy realizacji unikalnego schroniska górskiego w Nepalu, które kształtem nawiązuje do turystycznego śpiwora.

- Obecność Doroty Szlachcic to okazja do przyjrzenia się nietypowym projektom od podszewki. Doświadczona architekt podpowie gościom, jak znaleźć w sobie pokłady kreatywności potrzebne do realizacji tego typu zawodowych wyzwań – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów Perpsektywa.

Lekcja samodoskonalenia

Podobnie, jak w ubiegłym roku, gościem specjalnym wieczorów Perpsektywa będzie też Jacek Rozenek – coach i trener biznesu. Tym razem gościom spotkań opowie o metodach skutecznej perswazji, relacjach z klientami i zarządzaniu pracownią oraz własnością intelektualną. Dzięki szkoleniu obecni na spotkaniach goście dowiedzą się, jak przekonywać klientów do swoich pomysłów i sprawiać, by inni chcieli je realizować. Architekci i designerzy obecni na wieczorach Perpsektywa poszerzą wiedzę o komunikacji z klientem i skutecznym wykorzystywaniu potencjału pracowników.

Wieczory architektów i designerów Perpsektywa odbędą się w siedmiu największych miastach Polski. Trzy najbliższe spotkania odbędą się w: Warszawie (24 listopada 2015 r.), Poznaniu (26 listopada 2015 r.), Wrocławiu (2 grudnia 2015 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY