REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Arkady Wrocławskie postawiły na Galerię Sztuki

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 sty 2018 13:48
Arkady Wrocławskie postawiły na Galerię Sztuki
fot. mat. prasowe
Arkady Wrocławskie postawiły na Galerię Sztuki

W Arkadach Wrocławskich rozpoczęła działalność jedyna we Wrocławiu Galeria Sztuki zlokalizowana w centrum handlowym. Prezentowane są w niej prace wrocławskich artystów, które można obejrzeć i kupić. Galeria znajduje się na parterze, jej powierzchnia to 300 mkw.

REKLAMA

W Galerii Sztuki prezentowane są prace nauczycieli-artystów z Autorskich Liceów Artystycznych i Akademickich ALA we Wrocławiu: Artura Raczkowskiego, Ewy Mizery-Raczkowskiej, Piotra Butkowskiego, Mateusza Budzyńskiego, Celiny Niedzielskiej i Macieja Stawińskiego.

- Wystawa składa się z ponad 40 prac obejmujących różne dziedziny artystyczne: malarstwo, rzeźbę, grafikę i fotografię. Różnorodność form i stylów sprawia, że każdy, kogo interesuje sztuka, znajdzie coś dla siebie - mówi Ewa Mizera-Raczkowska, dyrektor ALA.

Galeria Sztuki w Arkadach Wrocławskich zorganizowana została w ramach działań mających na celu promowanie lokalnych artystów we współpracy z Autorskimi Liceami Artystycznymi i Akademickimi ALA we Wrocławiu.

- Galeria Sztuki w Arkadach Wrocławskich, to jedyna we Wrocławiu galeria zlokalizowana w centrum handlowym. Wierzymy, że spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów, dla których stanie się  dodatkową atrakcją i miejscem, do którego często będą zaglądać - mówi Dorota Żmiejko, manager ds. marketingu Arkad Wrocławskich.

Galeria Sztuki w Arkadach Wrocławskich czynna jest codziennie w godzinach pracy centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY