REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Astris czeka na debiut

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 kwi 2017 12:00
Astris czeka na debiut
Astris

Trwają ostatnie prace na placu budowy biurowca Astris. To nowy projekt w Krakowie przygotowany przez Tomasza Zawiszę i Marka Trelę.

REKLAMA

Budynek powstający w biznesowym centrum Krakowa, przy rondzie Polsad, dostarczy blisko 13 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a także parking dla ok. 160 samochodów i ponad 70 miejsc postojowych dla rowerów.

Inwestycja zaprojektowana jest z uwzględnieniem wymogów zrównoważonego budownictwa. Obiekt jest w trakcie procesu certyfikacji według standardu LEED. Oczekiwany jest wynik na poziomie Gold. W trakcie procesu certyfikacji oceniany jest zarówno odpowiedni dobór materiałów, rozwiązań technicznych, jak również odpowiednie praktyki i standardy budowlane stosowane podczas realizacji obiektów spełniających wymagania zrównoważonego budownictwa.

Generalnym wykonawcą biurowca Astris jest firma budowlana RE-BAU, a za projekt architektoniczny odpowiadają: Tomasz Zawisza i Marek Trela, architekci z wieloletnim doświadczeniem, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Realizację budowy kontroluje międzynarodowa firma konsultingowo-projektowa Tebodin Poland z grupy Bilfinger. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY