REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Atrium Promenada z designerską fasadą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 mar 2016 15:32
Atrium Promenada z designerską fasadą
fot. Atrium Promenada

Atrium, które prowadzi rozbudowę warszawskiego centrum handlowego Atrium Promenada, przygotowuje się do otwarcia nowo dobudowanej części obiektu według projektu SUD Architekt. Centrum wyróżni unikatowa, desginerska fasada.

REKLAMA

Oficjalne otwarcie nowego etapu Atrium Promenada odbędzie się 9 marca. Od tego momentu klienci będą mogli korzystać z części, która została zaprojektowana jako kontynuacja istniejącego, głównego pasażu i liczy ok. 6 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym ok 3,4 tys. mkw. powierzchni najmu.

Charakterystycznym elementem rozbudowanego centrum jest nowa złota fasada obiektu, wykonana z perforowanej blachy aluminiowej, podświetlana ledowo po zmierzchu.

 – Cieszymy się, że możemy już oficjalnie komunikować zakończenie prac nad początkowym etapem rozbudowy Atrium Promenada. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe w lokalach najemców oraz ich zatowarowywanie. Już za tydzień będziemy mogli powitać w nowej części naszych klientów, a to dopiero początek zmian, które chcemy zaprezentować. Oprócz unikatowej, desginerskiej fasady, która wzbogaci i unowocześni otoczenie galerii, na klientów czeka szeroki wachlarz udogodnień – począwszy od specjalnych, komfortowych stref relaksu, rozszerzoną strefę Wi-Fi i punkty ładowania urządzeń mobilnych aż po nowe, komfortowe toalety – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że te zmiany w kompleksowy sposób odpowiedzą na potrzeby naszych klientów – mówi Jolanta Wawrzyszuk, dyrektor operacyjny Atrium Poland Real Estate Management.

Rozbudowa Atrium Promenada rozpoczęła się w 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY