REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Atrium Reduta przechodzi metamorfozę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 mar 2017 14:14
Atrium Reduta przechodzi metamorfozę
Atrium Reduta

Atrium Poland kontynuuje modernizację centrów handlowych zgodnie z przyjętą koncepcją rozwoju, przekształcając je w miejsca łączące funkcje zakupowe, rozrywkowe i usługowe. Jednym z obiektów poddawanych zmianom jest Atrium Reduta.

REKLAMA

W ramach procesu odnowy wprowadzono dodatkowe udogodnienia dla odwiedzających, m.in. nowe miejsce wypoczynku, zmodernizowany parking czy nowe usługi dostępne w Infopunkcie.

Zgodnie z przyjętą strategią Grupa Atrium koncentruje się na wzmocnieniu pozycji na warszawskim rynku, poddając modernizacji m.in. Centrum Handlowe Atrium Reduta. Obiekt zmienia się w miejsce, które zapewni klientom nowe, unikalne doświadczenia zakupowe oraz stanie się istotnym elementem lokalnej społeczności, doskonale zintegrowanym z dzielnicą oraz jej mieszkańcami.

W celu stworzenia przyjaznej przestrzeni towarzyszącej zakupom wzbogacono ofertę gastronomiczną w głównym ciągu komunikacyjnym na poziomie +1. Od niedawna działa tam kawiarnia znanej na całym świecie sieci restauracji Starbucks, której klimat sprzyja spotkaniom towarzyskim i biznesowym.

W bezpośrednim sąsiedztwie Starbucks’a znajduje się strefa wypoczynku dla najmłodszych klientów – plac zabaw. Został on wyposażony w zabawki pokryte specjalną pianką spełniającą wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Podczas aranżacji przestrzeni dla dzieci zwrócono uwagę nie tylko na funkcję rozrywkową placu zabaw, ale również zastosowano rozwiązania, które rozwijają i pobudzają kreatywność maluchów. Zabawki są wyselekcjonowane w taki sposób, by stymulować rozwój umysłowy i manualny. Dla rodzin z małymi dziećmi, które potrzebują chwili spokoju i prywatności, Atrium Reduta oddało do dyspozycji specjalny pokój, z którego można korzystać w dogodnej dla siebie chwili.

W pobliżu zachodniego wejścia do obiektu od strony Al. Jerozolimskich zlokalizowany jest Infopunkt, gdzie na rodziny z dziećmi czekają kolejne udogodnienia. To tutaj rodzice mogą zaopatrzyć pociechy w opaski bezpieczeństwa, na których zapisują swój numer telefonu. Klienci Atrium Reduta mogą również w Infopunkcie zamówić taksówkę, wypożyczyć wózek inwalidzki czy wyrobić kartę lojalnościową Reduta Friends, uprawniającą do wielu zniżek w sklepach centrum. Natomiast w pomieszczeniu ochrony znajduje się defibrylator.

W ostatnim czasie modernizacji został poddany parking podziemny w Atrium Reduta. Prace objęły generalny remont nawierzchni, wymianę sufitu oraz stworzenie dodatkowych miejsc uprzywilejowanych dla rodzin, kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych. Wprowadzono także nowe oznakowania oraz identyfikację wizualną, co sprawia, że poruszanie się po parkingu jest proste i intuicyjne. Teren jest również stale monitorowany.

– Nasze centrum stawia na nowoczesne podejście do zakupów. Wyznaczając standardy na rynku, posiadamy bogatą ofertę dodatkowych udogodnień w Atrium Reduta. Zmiany, przez które przechodzi nasz obiekt, mają za zadanie spełniać wymogi przyszłych generacji – klientów, dla których wizyta w centrum handlowym nie łączy się koniecznie z samymi zakupami, ale z przyjemnym spędzaniem czasu w gronie rodziny i znajomych. Chcemy tworzyć przestrzeń, w której poczują się dobrze i która spełni ich oczekiwania – mówi Ewa Hiller, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Reduta.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY