REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Będzie rozbudowa i rewitalizacja centrów handlowych M1

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 wrz 2014 12:21
Będzie rozbudowa i rewitalizacja centrów handlowych M1
Renata Kinde-Czyż, prezes zarządu Metro Properties, fot. Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl

Metro Properties chce rozbudować kolejne centra handlowe M1. - W pierwszej kolejności realizowane będą projekty w Markach pod Warszawą i w Poznaniu - zdradza Renata Kinde-Czyż, prezes zarządu Metro Properties.

REKLAMA

- Sprawdzamy rynek lokalny, przeprowadzamy szereg badań marketingowych, tak by klienci naszych centrów sami wypowiedzieli się na tema tego jakich usług, produktów lub sklepów potrzebują. Badamy także zapotrzebowanie wśród najemców, firm które docelowo będą sprzedawały swoje produkty czy usługi w obiekcie - tłumaczy Renata Kinde-Czyż.

Do tej pory firma Metro rozbudowała trzy obiekty handlowe. - Wszystkie te rozbudowy przyczyniły się do wzrostu wartości nieruchomości oraz polepszyły sposób ich postrzegania przez klientów - dodaje prezes firmy.

- Rozważamy rozbudowy kolejnych centrów handlowych. W pierwszej kolejności będą to obiekty w Markach i Poznaniu. Zastanwiamy się nad centrum w Łodzi - tłumaczy.

Obiekty M1 czeka też gruntowna rewitalizacja. - Chodzi o centra w Bytomiu i Radiomiu. Planujemy ich odnowienie, stworzenie nowej fasady, wymianę oświetlenia oraz prawdopodobnie wystroju całego pasażu, w tym ścian i posadzek - dodaje Renata Kinde-Czyż.

Cały proces zostanie zrealizowany w ciągu 2-3 lat.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY