REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Best Western Grand Hotel powiększy się o centrum wystawienniczo-eventowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 mar 2015 13:14
Best Western Grand Hotel powiększy się o centrum wystawienniczo-eventowe
W Best Western Grand Hotel powstaje kompleksowe centrum wystawienniczo-eventowe
Best Western Grand Hotel powiększy się o centrum wystawienniczo-eventowe
Best Western Grand Hotel powiększy się o centrum wystawienniczo-eventowe
Best Western Grand Hotel powiększy się o centrum wystawienniczo-eventowe

We wrześniu br. w kieleckim Best Western Grand Hotel zostanie otwarte kompleksowe centrum wystawienniczo-eventowe.

REKLAMA

Po zakończeniu trwającej obecnie modernizacji całkowita powierzchnia nowego centrum wystawienniczo-eventowego hotelu wynosić będzie 1,8 tys. mkw. Oznacza to dodatkowe 700 mkw. w stosunku do tego, co aktualnie oferuje hotelowe centrum konferencyjne. Dzięki przesuwnym ścianom możliwy będzie podział przestrzeni na mniejsze pomieszczenia, co pozwoli na jednoczesną organizację kilku spotkań z zachowaniem w pełni komfortowych warunków organizacyjnych i akustycznych. Dzięki temu rozwiązaniu hotel zaoferuje również możliwość organizacji większych wydarzeń. Nowe centrum wystawienniczo-eventowe w Best Western Grand Hotel będzie w stanie pomieścić jednorazowo nawet 1000 osób, co uczyni je największym tego typu obiektem w regionie. Ponadto jednym z wyróżników nowego kompleksu będzie winda umożliwiająca przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów – np. samochodu na potrzeby prezentacji.

Już wkrótce biznesowi goście Best Western Grand Hotel będą mieli również możliwość organizacji wydarzeń specjalnych w plenerze. Klienci będą mieli do dyspozycji oddalony o zaledwie kilka kilometrów od hotelu teren zielony o powierzchni 8,5 tys. mkw., rozciągający się w sąsiedztwie jednej z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich - Jaskini Raj. Obszar ten stanowić będzie idealne miejsce do organizacji m.in. imprez integracyjnych czy pikników.

- Best Western Grand Hotel należy do sieci Best Western od 2012 roku. Przez cały okres funkcjonowania pod naszym szyldem obiekt rozwijał się w bardzo zadowalającym tempie. Od początku jego bardzo mocną stroną było centrum konferencyjno-bankietowe, dlatego też postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę skierowaną do branży MICE. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że już jesienią zaoferujemy gościom najbardziej kompleksowy obiekt tego typu w regionie – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

Oprócz rozbudowy zaplecza konferencyjnego, w hotelu zadbano również o unowocześnienie bazy noclegowej. Już w kwietniu zakończy się remont tej części obiektu, gdzie wcześniej znajdowały się pokoje w standardzie trzygwiazdkowym. Dzięki temu hotel będzie funkcjonował w całości jako obiekt czterogwiazdkowy. Oferta Best Western Grand Hotel obejmuje 118 pokoi i 4 apartamenty. Goście obiektu mogą skorzystać z pełni wyposażonego  zaplecza gastronomicznego bazującego na autorskiej kuchni, regionalnych tradycjach i lokalnych produktach. Ponadto do dyspozycji klientów hotel oddaje klub muzyczny, mogący pomieścić nawet 300 osób, jedyne w województwie świętokrzyskim kasyno, gabinet odnowy biologicznej i salę fitness oraz pasaż handlowo-usługowy. Oprócz tego obiekt współpracuje m.in. z profesjonalnym torem wyścigowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY