REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Best Western Premier Hotel Forum Katowice dla gości biznesowych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lut 2016 10:06
Best Western Premier Hotel Forum Katowice dla gości biznesowych
Best Western Premier Hotel Forum Katowice
Best Western Premier Hotel Forum Katowice dla gości biznesowych
Best Western Premier Hotel Forum Katowice dla gości biznesowych

Ponad 3 tys. mkw., dziewięć sal wielofunkcyjnych, obszerne foyer, lobby bar, nowoczesna powierzchnia biurowa, letnia kawiarnia na dachu, garaż podziemny - tak już wiosną br. wyglądać będzie część konferencyjno-bankietowa w Best Western Premier Hotel Forum Katowice.

REKLAMA

W maju planowane jest otwarcie nowego, przyległego do hotelu budynku, dzięki czemu obiekt zaoferuje możliwość organizacji spotkań, konferencji i bankietów nawet dla 1000 osób.  Część konferencyjno-bankietową w Best Western Premier Hotel Forum Katowice zaprojektował mgr inż. Marcin Mikos.

Nowa, zaprojektowana dla gości biznesowych, przestrzeń składać się będzie z czterech kondygnacji. Na parterze zlokalizowane będą wygodne foyer oraz duża sala bankietowa o łącznej powierzchni 450 mkw., która będzie mogła pomieścić jednorazowo 400 osób. Na pierwszym piętrze zaprojektowano 4 nowe sale, które wyposażone będą w system ścian przesuwnych, umożliwiający dowolną aranżację przestrzeni. Trzecia kondygnacja przeznaczona będzie dla wymagających klientów biznesowych, prowadzących interesy w regionie. Udostępniony zostanie dla nich nowoczesny lobby bar, blisko 400-metrowa powierzchnia biurowa oraz garaż podziemny. Ponadto w obiekcie zainstalowany będzie zintegrowany system multimedialny, który pozwoli na intuicyjne sterowanie ekranami, projektorami, nagłośnieniem i oświetleniem w całym budynku przy użyciu jednego panelu. W salach będzie dostępne światło dzienne, na życzenie przestrzeń będzie mogła być również całkowicie zaciemniona. Wszystkie sale będą wyposażone w mikrofony bezprzewodowe, mikroporty, flipchart, dostęp do bezprzewodowego Internetu symetrycznego, rzutnik multimedialny i telewizor HD. Na dachu nowej części w letnie dni klienci będą mogli odpocząć i porozmawiać przy kawie w Sky Clubie.

Hotel oferuje w sumie 168 pokoi, w tym 30 pokoi typu executive, charakteryzujących się zwiększonym metrażem oraz wydzieloną częścią dzienną i sypialnią, oraz apartament. Goście hotelowi bezpłatnie mogą korzystać z Centrum Fitness, składającego się z siłowni oraz sauny suchej i parowej. Do dyspozycji klientów jest również Restauracja Kuchnia Otwarta, która specjalizuje się w potrawach tradycyjnej kuchni polskiej i przygotowuje wszystkie dania wyłącznie z naturalnych składników. Poza restauracją w hotelu funkcjonuje także lobby bar.

- Decyzję o rozbudowie części konferencyjno-bankietowej podjęliśmy na podstawie dużego zainteresowania ze strony klientów. Są to zarówno goście z Polski, jak i klienci zagraniczni, którzy ufają globalnej marce, jaką jest Best Western. Po zakończeniu modernizacji będziemy w stanie organizować duże bankiety, kongresy i prestiżowe spotkania a sale będą wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Jestem przekonana, że goście szybko docenią nową jakość, którą będziemy oferować – powiedziała Joanna Dobrzańska, dyrektor Best Western Premier Hotel Forum Katowice.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY