REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Best Western Premier we Wrocławiu według koncepcji Pro Art Konopka

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 gru 2015 11:43
Wizualizacja czterogwiazdkowego Best Western Premier Wrocław

Best Western planuje nowy hotel we Wrocławiu. Otwarcie czterogwiazdkowego Best Western Premier Wrocław planowane jest wiosną 2017 r. Inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław, która rozpocznie prace przy budowie obiektu w marcu przyszłego roku.

REKLAMA

Działka, na której stanie trzeci hotel sieci Best Western we Wrocławiu, położona jest w centrum miasta, przy zbiegu ulicy Gwarnej i Piłsudskiego. Infrastruktura otaczająca inwestycję została kilka lat temu poddana intensywnej rewitalizacji w związku z turniejem Euro 2012. W sąsiedztwie znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Główny. Na jego terenie zlokalizowany jest podziemny parking, z którego będą mogli korzystać goście hotelowi.

Sześciopiętrowy hotel zaoferuje 65 pokoi o wysokim standardzie. Za jego projekt odpowiada pracownia Pro Art Konopka. Uwzględniono w nim m.in. udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dla których zaplanowano dwupoziomowe apartamenty, zlokalizowane na ostatnim piętrze. Ponadto hotel przystosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W hotelu nie zabraknie również rozwiązań skierowanych bezpośrednio do gości biznesowych. Obiekt wyposażony będzie zarówno w modułową salę konferencyjną, jak i mniejsze pokoje biznesowe. Wspólnie tworzyć będą infrastrukturę umożliwiającą organizację konferencji, imprez okolicznościowych, jak również kameralnych spotkań biznesowych. Obsługę gastronomiczną oferować będzie hotelowa restauracja, która serwować będzie również śniadania oraz dania z bogatego menu. Ponadto goście będą mogli się odprężyć w nowoczesnej sali fitness.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY