REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biblioteka modeli 3D dla architektów i projektantów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 wrz 2015 13:14
Biblioteka modeli 3D dla architektów i projektantów
Biblioteka modeli 3D dla architektów i projektantów
Biblioteka modeli 3D dla architektów i projektantów

Nowa funkcja w oprogramowaniu Z-Suite pozwoli na usprawnienie i przyspieszenie pracy użytkowników drukarek Zortrax. W najnowszym oprogramowaniu dodano funkcję Biblioteki Modeli, która ma za zadanie usprawnić i przyspieszyć pracę projektantów.

REKLAMA

Biblioteka Modeli to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu użytkownik może trzymać wszystkie swoje projekty w jednym miejscu i mieć do nich dostęp z każdego urządzenia na świecie. Możliwość przeglądania dostępnej bazy po określonych kategoriach tematycznych ułatwia znalezienie potrzebnych zasobów.

- Nowa wersja Z-Suite to kolejny krok wzbogacający nasz ekosystem, w którym wszystkie potrzebne użytkownikowi do pracy narzędzia znajdują się w jednym miejscu - mówi Karolina Bołądź, COO w firmie Zortrax.

Biblioteka jest również narzędziem, które pozwala na dzielenie się doświadczeniem w pracy oraz korzystanie z doświadczeń innych. Dostępne w aplikacji modele można komentować, dodawać do ulubionych,  pobierać i edytować. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik nie musi już budować od podstaw wszystkich elementów projektu – ma możliwość wykorzystania istniejących już modeli i zastosowania ich, po niewielkich modyfikacjach, w swoim projekcie oraz bieżącego konsultowania go poprzez komentarze z innymi specjalistami.

- Projektując Bibliotekę inspirowaliśmy się istniejącymi obecnie sieciami społecznościowymi, które całkowicie zredefiniowały otaczający nas świat - powiedział Rafał Tomasiak, CEO w firmie Zortrax. Funkcja społecznościowa, to element coworkingu, dzięki któremu nasi użytkownicy mogą się wzajemnie inspirować oraz wymieniać doświadczeniami, co wpływa pozytywnie na ich pracę.

Drukarka 3D M200 oraz Robotic Arm by Zortrax na premierę Biblioteki Modeli:

Z okazji premiery Biblioteki Modeli, Zortrax postanowił przygotować swoim użytkownikom konkurs (na stronie zortrax.com), w którym nagrodą główną jest drukarka 3D Zortrax M200. Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy w dniach od 21 września do 12 października zalogować się do Biblioteki Modeli i dodać stworzony przez siebie projekt tagując go #Contest2015. Najlepszą pracę wybierze zespół inżynierów firmy Zortrax.

Dodatkowo, dla wszystkich swoich fanów, firma Zortrax postanowiła udostępnić do pobrania długo oczekiwany model Robotic Arm (wcześniej znany jako KUKA) wraz z instrukcją, w której znajdą się informacje dotyczące sposobu złożenia i montażu elektroniki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY