REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biura jak grafit

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 sty 2017 13:25
Biura jak grafit
River Garden
Biura jak grafit
Biura jak grafit
Biura jak grafit

River Garden to czeski kompleks biurowy. Zaprojektowany przez pracownię Helika zachwyca unikalnym wyglądem i zielonymi technologiami.

REKLAMA

Deweloperem biurowca była firma HB Reavis. Projekt zmienił już właściciela za 84 mln euro. Kompleks ma 25 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej. Składa się z ośmiu kondygnacji. Oddany do użytku w 2014 roku uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

Jak tłumaczą przedstawiciele nabywcy, decyzja o zakupie biurowca wynikała m.in. z jego jakości. To przekłada się na wyniki, bowiem inwestorzy liczą na wyższy zwrot z inwestycji.

Jednym z największych atutów biurowca, poza jego położeniem, jest m.in. dostęp do światła dziennego. To jeden z celów, jaki postawili sobie architekci.

River Garden architektonicznie stanowi istotne przedłużenie bulwaru Rohanské nábřeží. Pod względem powierzchni biurowo-handlowej ta część miasta rozwija się najdynamiczniej i już wyprzedziła poprzedniego lidera w tej kategorii, czyli Pankrác w dzielnicy Praga 4. Projekt River Garden II/III zapewnia najemcom dużą elastyczność w kształtowaniu pomieszczeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY