REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biura to nie wszystko

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 sie 2017 11:15
Biura to nie wszystko
Koneser

Przy wyborze siedziby dla firmy najemcy chcą realizować najróżniejsze potrzeby. Jedną z nich może być... dostęp do kawiarni.

REKLAMA

Kantar Millward Brown i Kantar TNS wynajęły 4,9 tys. mkw. powierzchni biurowej w Centrum Praskim Koneser, realizowanym wspólnie przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development  w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej na warszawskiej Pradze.

- Koneser już dowiódł, że jest idealną destynacją dla międzynarodowych i lokalnych liderów rynku. Gwarantujemy najwyższej klasy biura i dodatkową wartość, którą może mieć tylko innowacyjny projekt wielofunkcyjny – bardzo bogatą ofertę handlową, gastronomiczną i kulturalną – mówi Mariusz Kozłowski, prezes zarządu Liebrecht & wooD Poland.

- Doskonała lokalizacja i wyjątkowość powierzchni biurowej w Koneserze są dla nas bardzo ważne. Jako część wiodącego holdingu komunikacyjnego WPP pragniemy być w miejscu, które oferuje najwyższą jakość i prestiż. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasi pracownicy będą się świetnie czuli w obiekcie – zarówno w godzinach pracy, jak i w czasie wolnym, spędzając czas np. w sklepach i restauracjach – komentuje Krzysztof Kruszewski, prezes Kantar Insights Poland.

- Kantar poszukiwał bardzo dobrze zlokalizowanego biura, które byłoby spójne ze specyfiką działalności firmy i stanowiło atut w procesie budowania wizerunku atrakcyjnego pracodawcy. Praski Koneser, ze swoją unikalną architekturą, rozwiniętą ofertą pozabiurową, dostępnością restauracji i kawiarni oraz szeregiem wydarzeń organizowanych na terenie kompleksu spełniał wszystkie wymagana stawiane przez naszego klienta – informuje Ida Stankiewicz, dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Koneser jest miejskim centrum lifestyle, wprowadzającym nowe funkcje do dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Jest położony w lewobrzeżnej części stolicy, zaledwie 2 przystanki jazdy tramwajem lub metrem od historycznego centrum miasta. Na terenie Konesera zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel Moxy (marki należącej do Marriott International) i pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Wyjątkowe połączenie różnorodnych funkcji mieszkaniowych i komercyjnych z oryginalną architekturą Konesera sprawi, że każdy najemca, gość czy mieszkaniec będzie się tutaj czuł wyjątkowo. Pracownicy biurowi będą mogli korzystać z oferty klubu fitness Zdrofit, Centrum Medycznego Damiana, salonu fryzjerskiego Hop-Chop Barber Shop, pralni Electrolux, księgarni Świat Książki. Do ich dyspozycji będzie także gastronomia – m.in. nowy projekt Grupy Warszawa, restauracje Bombaj Masala i Hana Sushi oraz kawiarnia Etno Café.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY