REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biuro dla dewelopera

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 mar 2016 09:17
Biuro dla dewelopera
Biuro firmy Ochnik Development na ul. Dzielna 60 w Warszawie, fot. JMP Service
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera
Biuro dla dewelopera

Nowoczesne, dynamiczne, a zarazem przytulne i budujące atmosferę zaufania - takie jest biuro firmy Ochnik Development przy ul. Dzielnej 60 w Warszawie.

REKLAMA

 - Bardzo duży nacisk położyliśmy na dobór naturalnych materiałów, aby podnieść prestiż i wystrój pomieszczeń - wspomina Barnaba Grzelecki, architekt z pracowni JMP Service odpowiedzialnej za projekt wnętrza.

Przestrzeń zaprojektowana została dla pracowników oraz gości. Biuro zaaranżowane jest w układzie mieszanym. Przy recepcji znajdują się gabinety i sale konferencyjne, które oddzielają pozostałą cześć biura jaką stanowi open space.

Sale konferencyjne podzielone są na takie, które pełnią funkcje formalne i nieformalne. - Przy aranżacji space planu bardzo duży nacisk kładliśmy na układ funkcjonalny. W ten sposób biuro zostało podzielone na strefy mieszane, gdzie w centralnej części znajdują się miejsca spotkań. Do sal konferencyjnych możemy dostać się z obu stron, jest to rozwiązanie bardzo wygodne - nadmienia Grzelecki.

Jakie najnowsze trendy zostały zastosowane w projekcie? - Biuro przepełnione jest designem. Począwszy od strefy wejścia gdzie jest naturalny parkiet na podłodze. Na ścianach zaaranżowane zostały okładziny ze szła lakierowanego odpowiednio w kolorze białym i czarnym. W strefie wejścia jest sufit z mchu podświetlony zaś w recepcji sufit częściowo otwarty, a częściowo zakryty sufitem ażurowym. Całość uzupełniają zwieszane lampy, oraz prosta w formie i wyrazie lada recepcyjną - podkreśla architekt.

Dalsze pomieszczenia są bardzo lekkie w odbiorze i dynamiczne. - Uzyskaliśmy to za pomocą otwartego sufitu, lamp zwieszanych, dużej ilości ścian i drzwi szklanych oraz wielu okładzin ściennych w połysku. W salach konferencyjnych są ściany w szkle lakierowanym do pisania, które są niezwykle funkcjonalne i estetyczne. W mniejszych salkach zaaranżowaliśmy panele filcowe podnoszące parametry akustyczne. Na podłodze jest połączenie parkietu z wykładzina - zauważa architekt.

W open space dynamiki nadaje układ podłużnych lamp zwieszanych. Całość aranżacji jest spójna, materiały są naturalne, dobierane w przemyślany sposób. Podnoszą walory estetyczne i spełniają zarazem aspekty funkcjonalne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY