REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biuro dopasowane do potrzeb

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 mar 2017 09:01
Biuro dopasowane do potrzeb
Maraton
Biuro dopasowane do potrzeb
Biuro dopasowane do potrzeb
Biuro dopasowane do potrzeb
Biuro dopasowane do potrzeb

W połowie 2017 roku trzy największe serwisy ogłoszeniowe w Polsce przeprowadzą się do budynku Maraton w centrum Poznania. Serwisy OLX, OTOMOTO i Otodom, należące do globalnego koncernu Naspers, wynajęły niemal 5 000 mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

Ulokowany w samym sercu miasta Maraton jest jednym z najnowszych i najnowocześniejszych budynków biurowych w Poznaniu. Pracodawcy doceniają przede wszystkim prestiżową lokalizację budynku, w pobliżu czterech parków, Dworca Głównego, Starego Rynku i Starego Browaru.

- Potrzebowaliśmy sporego, nowoczesnego biura w centrum miasta. Nasz zespół liczy obecnie ponad 200 osób i rozrastamy się dużym tempie. Dlatego szukaliśmy miejsca, które będziemy mogli dopasowywać do naszych potrzeb. I nie chodzi tu tylko o liczbę metrów kwadratowych, bo te potrzeby są tak różne, jak ludzie, którzy u nas pracują. Potrzebujemy więc przestrzeni do kreatywnej pracy, burzliwych narad, meet-upów dla programistów, spotkań z użytkownikami podczas testów, czy strefy, w której można po prostu spokojnie porozmawiać przez telefon. Stworzymy w Maratonie unikalne miejsce do pracy. Chcemy przełamywać stereotypy, bo tego oczekują nasi pracownicy. Ważne jest dla nas nie tylko wnętrze budynku, ale również jego otoczenie, bliskość terenów rekreacyjnych czy łatwość dojazdu rowerem – mówi Marcin Urbańczyk, Dyrektor Zarządzający Grupy OLX.

Sam budynek wyposażony jest w szereg zielonych, innowacyjnych rozwiązań oraz m.in. patio z fontanną i zielone tarasy na dachach, które pozwalają na pracę na zewnątrz. W budynku znajduje się też rozwinięta infrastruktura dla rowerzystów – stojaki, szatnie i prysznice, a na podziemnym parkingu - punkty do ładowania aut elektrycznych.

- Maraton jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do pracy w Poznaniu. Budynek doskonale wpisuje się w potrzeby świadomych, dobrych pracodawców, którzy rozumieją jak ważna dla komfortu pracy jest nowoczesna, zrównoważona przestrzeń biurowa i dobra lokalizacja. Dlatego Maraton to znacznie więcej niż biurowiec. To miejsce wspierające firmy w ich kluczowych procesach biznesowych – komentuje Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfelem budynków w Skanska Property Poland.

Generalnym wykonawcą obiektu jest Skanska. Projekt architektoniczny budynku przygotowała pracownia CDF Architekci. Za komercjalizację obiektu odpowiada Skanska Property Poland.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY