REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biuro Skanska od kuchni

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 cze 2015 09:07
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni
Biuro Skanska od kuchni

Ukończony pod koniec grudnia 2013 roku warszawski biurowiec Atrium 1 to jedna z najbardziej ekologicznych inwestycji w Polsce. Jej deweloper, firma Skanska, podjęła decyzję o utworzeniu tu biura spółek Skanska Property Poland i Residential Development Poland.

REKLAMA

- Pracę w Skanska rozpoczęłam w maju 2014 r., kilka miesięcy przed przeprowadzką firmy do biura w budynku Atrium 1. Pamiętam, że nowa siedziba od samego początku zrobiła na mnie ogromne wrażenie – jako open space w nowoczesnym wydaniu - komentuje Kinga Tasz, koordynator transakcji Skanska Commercial Development Europe.

- Przez wykorzystane kolory i sam projekt, biuro jest po prostu ciekawe. Bardzo odpowiada mi podział na strefy, dzięki którym na co dzień mamy pełną dowolność w wyborze miejsca pracy – gdy potrzebuję chwili skupienia lub mam do przeprowadzenia ważną rozmowę telefoniczną, bez problemu mogę usiąść w cichym, odosobnionym miejscu. Do codziennej pracy służy z kolei otwarta strefa kreatywna dodaje Tasz.

W biurze zastosowano wiele nowoczesnych technologii. - Panuje tam zawsze odpowiednia temperatura, nie ma przeciągów, więc każdy może się czuć dobrze, niezależnie od tego, czy przychodzi do biura w marynarce czy w T-shircie. Dużo światła dziennego i odpowiednie światło sztuczne powodują, że nie męczy się wzrok - wylicza Kinga Tasz.

Ważnym miejscem w biurze jest kuchnia. - Codziennie rano spotykamy się tam na wspólnym śniadaniu, które zapewnia nam firma. Pełni to przede wszystkim funkcję integracyjną – w kuchni rozmawiamy ze współpracownikami z różnych działów i na różnych stanowiskach, przez co łatwo i szybko możemy dzielić się ważnymi informacjami albo uzyskać pomoc - wyjaśnia.

W innej części biura zlokalizowana jest także przestrzeń kreatywna, która przypomina dużą, designerską kawiarnię. - W każdej chwili możemy korzystać ze znajdującej się tam strefy relaksu, ze sprzętem do ćwiczeń, konsolą do gier czy piłkarzykami. Nasze biuro jest uwielbiane przez dzieci pracowników, które, szczególnie w piątki, biegają po nim w godzinach popołudniowych - podsumowuje.

Zobacz zdjęcia biura Skanska w Atrium 1

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY