REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biuro w domowym klimacie - to już jest trend

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 mar 2015 12:09
Biuro w domowym klimacie - to już jest trend
fot. Katarzyna Kuźma, właścicielka Le Pukka Concept Store
Biuro w domowym klimacie - to już jest trend
Biuro w domowym klimacie - to już jest trend
Biuro w domowym klimacie - to już jest trend

O trendach w meblarstwie w kontekście wnętrz biurowych rozmawiamy z Katarzyną Kuźmą, właścicielką Le Pukka Concept Store.

REKLAMA

- Coraz częściej widoczny jest trend na urządzanie wnętrz biurowych w domowym klimacie. Do mniejszych biur wybierane są meble, które pierwotnie były dedykowane wnętrzom prywatnym - zwraca uwagę Katarzyna Kuźma.

Zauważa również, że meble systemowe są nadal obecne, ale najczęściej wybierane są do przestrzeni biurowych typu open-space. - Sale konferencyjne, strefy dedykowane pracy kreatywnej, czy przestrzeń służąca do relaksu zdecydowanie idą w kierunku domowego klimatu.  W przestrzeni przeznaczonej na  konferencje pojawią się coraz częściej drewniane stoły, krzesła tapicerowane, lampy stojące czyli meble bardziej dedykowane wnętrzom mieszkalnym niż biurowym. To nadaje domowy, ciepły klimat przestrzeni biurowej - zaznacza właścicielka Le Pukka Concept Store.

Kuźma zwraca uwagę, że we wnętrzach prywatnych odchodzi się od krzeseł z nogą na płozie, ale tego typu krzesła coraz śmielej wybierane są do biur w salach konferencyjnych. - Na przykład siedzisko jest skórzane, a noga na płozie, dzięki temu wnętrze staje się mniej formalne, a poza tym wygodnie się na nim każdemu siedzi - zauważa. W biurach pojawiają się również krzesła tapicerowane np.z szarego filcu. - Zamiast biurek systemowych wybierane są biurka wolnostojące, tak charakterystyczne dla mieszkań, na których stoją lampy z abażurem materiałowym - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY