REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biurowiec Enter projektu BJK Architekci otwarty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 lis 2015 09:59
 Biurowiec Enter projektu BJK Architekci otwarty
fot. Enter w Gdyni

W centrum Gdyni otwarty został biurowiec Enter. Nowoczesny budynek z dynamiczną elewacją o dużych przeszkleniach został zaprojektowany przez pracownię BJK Architekci.

REKLAMA

- Kiedy zaczynaliśmy budowę biurowca Enter, w lutym ubiegłego roku, wszystko było w naszych rękach: dewelopera, wykonawców, a także urzędów, czy pośredników. Dzisiaj, po 18 miesiącach realizacji, oddajemy ten nowoczesny obiekt miastu i biznesowi. Wiele osób zaczyna tu pracę – mówiła Kinga Panufnik z Ekolanu.

Enter stanął przy ulicy Śląskiej 47, jednej z głównych osi komunikacyjnych miasta. Jest jednak usytuowany na placu, co wyróżnia go od zwartej zabudowy ulicy. Nowoczesny charakter inwestycji podkreśla elewacja o geometrycznym układzie białych paneli i przeszkleń. Projekt biurowca powstał w gdyńskiej pracowni BJK Architekci.

Obiekt ma 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A. Na ostatnim piętrze są tarasy, a biura mają widok na śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Każda kondygnacja pozwala elastycznie kształtować powierzchnię: od modułów typu open space po aranżację indywidualnych pokoi. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. Przewidziano także miejsca dla rowerów.

Do budynku wprowadzili się już pierwsi najemcy: mBank oraz C.Hartwig Gdynia. Łącznie zajęli oni 40 proc. powierzchni Enter.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY