REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu powoli wyrasta z ziemi

  • Autor: bydgoszcz.pl
  • 02 sty 2015 15:22
Biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu powoli wyrasta z ziemi
Budynek IDEA Przestrzeń Biznesu, fot. bydgoszcz.pl

Trwa budowa inkubatora przedsiębiorczości na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Na finiszu są prace przy ścianach podziemnej kondygnacji budynku o nazwie IDEA Przestrzeń Biznesu.

REKLAMA

Cały budynek IDEA Przestrzeń Biznesu liczyć będzie 6 kondygnacji i liczyć 7 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Na biura przeznaczone będzie ponad 4 tysiące metrów. Umożliwi to funkcjonowanie podmiotów, które razem zatrudnią do 400 pracowników.

Obecnie kończą się prace przy ścianach podziemnej kondygnacji. Mieścić będzie się tam wielostanowiskowy garaż. Na parterze obiektu przewidziano natomiast reprezentacyjne i wielofunkcyjne lobby recepcyjne, dwie sale konferencyjne przeznaczone do korzystania na 50 i więcej osób każda. Ponadto, zakłada się lokalizację baru samoobsługowego wraz z zapleczem kuchenno-magazynowym. Na kondygnacji I piętra przewiduje się lokalizację pomieszczeń na wynajem o „małym metrażu” – rozdrobnionym układzie. Zakłada się usytuowanie minimum 23 lokali o powierzchni od ok. 27 do ok. 120 mkw. Na kondygnacji II piętra zaplanowano podobny układ pomieszczeń (26 lokali). Na kondygnacji III i IV piętra przewiduje się lokale na wynajem typu open space. Na każdej kondygnacji zostanie zapewniona część wspólna - powierzchnia ogólna składająca się wydzielonej komunikacji: klatki schodowej dwubiegowej, dwóch wind osobowo-towarowych, części sanitarnej oraz aneksu kuchennego - czytamy w oficjalnym portalu miejskim bydgoszcz.pl.

Wykonawcą została firma Molewski, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY