REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biurowiec pod dłutem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 sie 2017 13:01
Biurowiec pod dłutem
North Gate

North Gate, wyjątkowy projekt biurowy w Warszawie, przechodzi gruntowne zmiany. Modernizacja ma dopasować ofertę budynku do potrzeb współczesnych najemców.

REKLAMA

Budynek przechodzi modernizację, w ramach której zostanie odświeżone lobby recepcyjne, rozbudowie ulegnie infrastruktura dla rowerzystów oraz powstanie ogólnodostępna dla najemców strefa co-workingu i centrum konferencyjne. 

North Gate to 87-metrowy budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie. Całkowita powierzchnia 28-kondygnacyjnego biurowca wynosi 41 800 mkw. Powierzchnia użytkowa to 35 600 m kw., z czego część biurowa zajmuje 28 000 mkw. Budynek dysponuje pięciopiętrowym parkingiem z miejscem na 310 pojazdów. North Gate posiada dogodny dostęp do infrastruktury transportowej i komunikacji publicznej. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a także stacja metra Dworzec Gdański. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu zlokalizowany jest hotel Ibis oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym Centrum Handlowe Arkadia.

Za oryginalnym projektem biurowca stoi pracownia KIPP Projekt. Obecnym właścicielem budynku jest SPV AIDA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY