REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biurowiec pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy - już otwarty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 kwi 2017 11:01
Biurowiec pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy - już otwarty
Bonarka for Business

Budynek G, siódmy element Bonarka for Business (B4B) w Krakowie, został właśnie oddany do użytku.

REKLAMA

Zbudowany w 100 proc. na miarę, ośmiopiętrowy biurowiec klasy A ma 10 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu i będzie siedzibą Euroclear, belgijskiej firmy z branży usług finansowych. 

Biurowiec jest w 100 proc. realizacją typu built-to-suit. Budynek G został zaprojektowany w sposób przyjazny dla środowiska, co zostało potwierdzone certyfikatem BREEAM z oceną „bardzo dobry”.

Park biznesowy B4B to inwestycja składająca się z nowoczesnych biurowców klasy A zgodnych z najwyższymi aktualnymi standardami. Znajduje się on w samym sercu Bonarka City Center – wielofunkcyjnego centrum miejskiego położonego w dzielnicy Kraków Podgórze, w pobliżu historycznego centrum Krakowa i najważniejszych arterii miasta oraz obwodnicy Krakowa i autostrady A4. To centrum miejskie jest wyjątkową inwestycją na krakowskim rynku powierzchni detalicznych i biurowych, ponieważ stanowi klasyczny projekt realizowany na terenach poprzemysłowych, w ramach którego przekształcono 19 ha obszaru przemysłowego w nowoczesną przestrzeń biznesową. Ukończono już budynki A, B, C, D, E, F i G o łącznej powierzchni najmu 65 tys. metrów kwadratowych. 

Projekt przygotowała pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY