REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biurowy kompleks River Garden w Pradze już gotowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 cze 2014 13:06
Biurowy kompleks River Garden w Pradze już gotowy
River Garden architektonicznie stanowi istotne przedłużenie bulwaru Rohanské nábřeží, fot. HB Reavis
Biurowy kompleks River Garden w Pradze już gotowy

Nowy budynek River Garden na ośmiu kondygnacjach oferuje 25 000 mkw. powierzchni biurowo-handlowej, co czyni go największą inwestycją tego typu ukończoną w Pradze w bieżącym roku. HB Reavis ukończył już cały kompleks River Garden zlokalizowany w Pradze w popularnej dzielnicy Praga 8 – Karlín, na bulwarze Rohanské nábřeží.

REKLAMA

HB Reavis oddał do użytku budynek River Garden II/III w Pradze, który stanowi kontynuację pierwszego kompleksu biurowego zrealizowanego w Czechach przez dewelopera. River Garden I został ukończony w 2012 r., a cała powierzchnia budynku została już wynajęta. Nowy budynek na ośmiu kondygnacjach oferuje 25 tysięcy mkw. powierzchni biurowo-handlowej, co czyni go największą inwestycją tego typu ukończoną w Pradze w bieżącym roku. Do grupy pierwszych najemców należą firmy Philips i Hills.

River Garden architektonicznie stanowi istotne przedłużenie bulwaru Rohanské nábřeží. Pod względem powierzchni biurowo-handlowej ta część miasta rozwija się najdynamiczniej i już wyprzedziła poprzedniego lidera w tej kategorii, czyli Pankrác w dzielnicy Praga 4. Projekt River Garden II/III zapewnia najemcom dużą elastyczność w kształtowaniu pomieszczeń, jak również, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i energooszczędnych rozwiązań, efektywnie niskie koszty eksploatacji potwierdzone świadectwem BREEAM.

– Pierwszy etap inwestycji River Garden natychmiast przyciągnął renomowanych najemców, do których zaliczyć można Unilever, ADP, Monster czy Alpiq. Jej kontynuacja już teraz może pochwalić się nazwami znanych firm zainteresowanych najmem, a po dopięciu negocjowanych właśnie umów do tej grupy dołączą kolejne – mówi Olga Humlová, Dyrektor HB Reavis CZ.

Kompleks biurowy River Garden na bulwarze Rohanské nábřeží to, jak do tej pory, pierwsza inwestycja tego typu oddana do użytku w Czechach przez międzynarodową grupę HB Reavis. W przyszłym roku ten wiodący europejski deweloper ukończy budowę kolejnego praskiego kompleksu biurowego pod nazwą Metronom Business Center usytuowanego tuż przy stacji metra Nové Butovice.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY