REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bohdan Ufnalewski zaprojektował koncepcję architektoniczną Dzielnej 60

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 paź 2014 09:25
Bohdan Ufnalewski zaprojektował koncepcję architektoniczną Dzielnej 60
Dzielna 60, fot. Ochnik Development
Bohdan Ufnalewski zaprojektował koncepcję architektoniczną Dzielnej 60
Bohdan Ufnalewski zaprojektował koncepcję architektoniczną Dzielnej 60
Bohdan Ufnalewski zaprojektował koncepcję architektoniczną Dzielnej 60

Znana z produkcji wyrobów skórzanych firma - Ochnik - rozwija działalność na rynku nieruchomości. Przy swoich projektach współpracuje z architektem Bohdanem Ufnalewskim, a także z pracownią Kazimierski i Ryba.

REKLAMA

Firma deweloperska - Ochnik Development - wywodzi się ze struktur znanej, polskiej, rodzinnej firmy projektującej i produkującej odzież i galanterię skórzaną - Ochnik - obecnej na rynku od 1989 roku. Poza działalnością produkcyjną i handlową - Grupa Ochnik - od wielu lat rozwija aktywność także na rynku nieruchomości. Na swoim koncie ma realizację inwestycji, zarówno z sektora mieszkaniowego, jak i komercyjnego. Jako inwestor i deweloper, Ochnik Development zarządza projektami we wszystkich fazach ich realizacji: zakupu gruntu, planowania, koordynacji budowy, oraz komercjalizacji i sprzedaży.  

Swoje plany inwestycyjne na najbliższe lata deweloper wiąże z warszawskim rynkiem nieruchomości. Obecnie Ochnik Development finalizuje gruntowną modernizację i rozbudowę kompleksu biurowego Dzielna 60. W skład flagowej inwestycji firmy, usytuowanej na stołecznym Muranowie pomiędzy ulicami Dzielną, Pawią i Esperanto, wchodzi 5 obiektów biurowych o łącznej powierzchni ok. 20.000 mkw. z parkingiem liczącym 200 miejsc postojowych.

Autorem projektu nowej koncepcji architektonicznej Dzielnej 60 jest architekt Bohdan Ufnalewski.

Natomiast aranżacja nadbudowy jednego z budynków kompleksu - Śródmieście - została przygotowana w Biurze Projektów Kazimierski i Ryba.

Dzielna 60 oferuje nowoczesną powierzchnię biurową w niepowtarzalnych architektonicznie budynkach, utrzymanych w klimacie starego Muranowa. Zachowanie niektórych części konstrukcyjnych obiektów, jak stalowe słupy, podciągi czy oryginalne cegły oraz wykorzystanie elementów szkła, stali i naturalnego kamienia do wykończenia, pozwoliły wykreować wyjątkowe wnętrza biurowe, których dodatkowym walorem są wysokie okna i fabryczne oświetlenie. Charakter klasycznego, surowego loftu przełamuje drewno, piaskowiec i ciepłe barwy elewacji budynków, a także takie elementy aranżacyjne, jak szklana nadbudowa, czy panoramiczna winda.

Grupa Ochnik zrealizowała dotychczas m.in. inwestycję - Leśna Magdalenka - oferującą ekskluzywne domy jednorodzinne w podwarszawskiej Magdalence oraz osiedle mieszkaniowe - Cichy Zakątek - powstające kilkuetapowo w Garwolinie, w którym znajdzie się łącznie ponad 320 mieszkań. W portfolio firmy znajduje się Retail Park - Pasaż Targowa - o powierzchni ponad 3,3 tys. mkw. usytuowany w Garwolinie. Ponadto, deweloper planuje budowę projektu mieszkaniowo-usługowego w tym mieście.    

Inwestując w nieruchomości  rodzina Ochnik przyjęła podobne wartości i cele, które stały się fundamentem sukcesu marki odzieżowej i galanteryjnej. Dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektu, niezawodność oraz troska o zadowolenie klienta stały się wyznacznikiem działalności deweloperskiej. Dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej projekty Ochnik Development zapewniają wysoką jakość życia codziennego i standard pracy na najwyższym poziomie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY