REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bonarka for Business jeszcze większy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 cze 2017 09:32
Bonarka for Business jeszcze większy
Bonarka for Business

Firma Trigranit nie zwalnia tempa i jeszcze w tym roku rozpocznie realizację budynku H o powierzchni 10 000 mkw. Będzie to ósmy biurowiec w popularnym kompleksie biurowym w Krakowie Bonarka for Business (B4B).

REKLAMA

Budowa budynku H o łącznej powierzchni najmu ok. 10 000 mkw. rozpocznie się już
latem 2017 r. Będzie to ósmy budynek jednego z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów biurowych w Krakowie – Bonarka for Business B4B, usytuowanego w dzielnicy Podgórze. Projekt przygotowała pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy.

8-kondygnacyjny biurowiec będzie mieć elewację wykonaną w połowie ze szkła i będzie oferował najemcom 221 miejsc parkingowych. Budynek H w późniejszej fazie może być połączony bezpośrednio z budynkiem I, a ten następnie z J przez specjalne kładki. Biurowiec uzyskał dla obecnej fazy projektu certyfikat BREEAM na poziomie „bardzo dobry”. Finalną certyfikację budynek otrzyma po wybudowaniu i aranżacji pod konkretnych najemców.

Obiekt będzie wyposażony w podwójne zasilanie, generator, system zarządzania budynkiem (BMS), system kontroli dostępu, 24-godzinną ochronę, telewizję przemysłową, recepcję, dwie klatki schodowe oraz cztery szybkobieżne windy. W budynku zostanie zainstalowany system VRF III generacji, chłodzenia i grzania z nawiewnikami szczelinowymi wzdłuż okien. Tak jak w innych obiektach pojawią się podwieszane sufity, podniesione podłogi i kasety podłogowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY