REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bose projektuje nowy obiekt handlowy w Kołobrzegu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 kwi 2017 09:43
 Bose projektuje nowy obiekt handlowy w Kołobrzegu
Karuzela Kołobrzeg fot. mat. prasowe

Rozpoczęły się prace projektowe nad obiektem Karuzela Kołobrzeg. Warszawska pracownia architektoniczna Bose International Planning and Architecture podpisała z inwestorem umowę o wykonanie projektu budowlanego.

REKLAMA

- Kołobrzeg to miasto które dziś przeżywa boom inwestycyjny w branży hotelarsko-sanatoryjnej i mieszkaniowej. Karuzela Kołobrzeg będzie odpowiedzią na zwiększające się potrzeby lokalnego rynku na którym obecnie brak znaczącego,  atrakcyjnego funkcjonalnie i estetycznie  obiektu handlowego, spełniającego  potrzeby mieszkańców  i turystów  - mówi  architekt Damian Wołkiewicz, partner  w Bose International.

Pracownia Bose International Planning and Architecture  jest w Polsce autorem takich projektów jak Silesia w Katowicach, Bonarka w Krakowie czy Korona Kielce.

Karuzela Kołobrzeg to obiekt który powstanie na powierzchni 10 hektarów, będzie miał powierzchnię handlową około 30 tys. mkw.  i ponad 1000 miejsc parkingowych. W skład centrum będzie wchodziło około 90 sklepów, kino i wolnostojący sklep "zrób to sam".

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY