REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Budowa Galerii Aviator coraz bliżej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 wrz 2014 10:47
Budowa Galerii Aviator coraz bliżej
Galeria Aviator w Mielcu
Budowa Galerii Aviator coraz bliżej
Budowa Galerii Aviator coraz bliżej

Inwestor Galerii Aviator, firma Rank Progress SA, prowadzi obecnie procedury administracyjne związane z przygotowaniami do realizacji inwestycji. Galeria Aviator według projektu SooN Architekci powstanie w Mielcu.

REKLAMA

Spółka Rank Progress uzyskała już zezwolenie na przebudowę zewnętrznego układu drogowego w pobliżu planowanego obiektu oraz urządzeń infrastruktury technicznej i linii energetycznych, które kolidują z planowaną inwestycją. Złożyła także wniosek o pozwolenie na budowę obiektu. Jednocześnie prowadzona jest procedura wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji, której zakończenie planowane jest na wrzesień br. 

Projekt architektoniczny Galerii Aviator wykonali SooN Architekci.

Galeria handlowa Aviator zaoferuje blisko 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 26 tys. mkw. powierzchni najmu. W kompleksie znajdą się m.in.: butiki odzieżowe i obuwnicze największych sieciowych marek, liczne punkty handlowe i usługowe, strefa Food Court, hipermarket typu Dom i Ogród, supermarket spożywczy, centrum fitness, market RTV/AGD oraz wygodny parking na 1100 miejsc. Powstanie tam również pierwszy w regionie multipleks kinowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY