REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lip 2014 11:36
Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy
fot. Wizualizacja biurowca EQlibrium
Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy
Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy

Grupa Waryński ma już pozwolenie na budowę budynku biurowego EQlibrium. Projekt biurowca przygotowała pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

REKLAMA

Grupa Waryński uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę biurowca EQlibrium, zlokalizowanego na warszawskiej Woli. W ramach projektu, u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona powstanie nowoczesny obiekt biurowy, w którym znajdzie się łącznie 9 878 m kw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc parkingowych.

EQlibrium to pierwszy w pełni samodzielnie realizowany projekt deweloperski Grupy Waryński. Nowoczesny biurowiec w standardzie technicznym klasy A składał się będzie z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. W budynku zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, system BMS oraz energooszczędne oświetlenie. Obiekt będzie posiadał certyfikat BREEAM very good.

Projekt biurowca przygotowała pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., komercjalizacją budynku zajmie się firma JLL.

– Jesteśmy przekonani, że projekt realizowany u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona spotka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenią innowacyjność inwestycji, najwyższą jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych. Ogromnym atutem obiektu jest również jego znakomita lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. Dzięki położeniu w bezpośrednim sąsiedztwie centrum oraz zróżnicowanej infrastrukturze komunikacyjnej, Wola w najbliższym czasie stanowić będzie doskonałą propozycję dla firm poszukujących prestiżowych przestrzeni biurowych w dogodnej lokalizacji – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

– Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy. Lokalizację, która do tej pory kojarzyła się z nowoczesnymi inwestycjami mieszkaniowymi. Jednak bliskość głównych arterii komunikacyjnych, łatwość dojazdu do centrum jak i skomunikowanie tej lokalizacji z obwodnicami Warszawy z pewnością zostanie pozytywnie oceniona przez najemców poszukujących lokalizacji poza centrum Warszawy – powiedział Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

Początek budowy biurowca EQlibrium zaplanowano na III kw. 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY