REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Budynek Focus zmienia się na lepsze. Z myślą o komforcie najemców

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 paź 2017 12:47
Budynek Focus zmienia się na lepsze. Z myślą o komforcie najemców
fot. mat. prasowe

Warszawski budynek Focus otrzymał certyfikat BREEAM IN-USE International. Obiekt zlokalizowany przy Al. Ludowej 26 otrzymał oceny „Excellent” i „Very Good” odpowiednio w kategoriach Building Management i Asset Performance.

REKLAMA

Focus to nowoczesny budynek biurowy klasy A o powierzchni najmu 32 000 mkw. Obiekt posiada 12 kondygnacji nadziemnych i trzy podziemne przeznaczone na garaże dla ok. 400 samochodów. Budynek został zaprojektowany przez architektów z warszawskiej pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Śródmieściu, tuż przy Trasie Łazienkowskiej i w okolicach Pola Mokotowskiego. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się stacja metra, linia tramwajowa oraz liczne przystanki autobusowe.

Audyt na zlecenie zarządcy budynku, międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield, przeprowadziła firma Sweco Consulting Sp. z o.o.

- Wszystkie działania modernizacyjne oraz konserwacyjne w budynku Focus prowadzone są z myślą o komforcie dla najemców. Dlatego uzyskanie oceny Excellent oraz Very Good w certyfikacji BREEAM IN-USE potwierdziło nasze znakomite procedury zarządcze - powiedziała Tomasz Pawłowski, Senior Property Manager w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY