REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Butik ulotny pojawił się w Manufakturze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 kwi 2014 15:46
Butik ulotny pojawił się w Manufakturze
Butik ulotny marki Kędziorek w Manufakturze
Butik ulotny pojawił się w Manufakturze
Butik ulotny pojawił się w Manufakturze
Butik ulotny pojawił się w Manufakturze

Ulotny butik marki Kędziorek, który pojawia się i znika, zawitał właśnie na kilka tygodni do Manufaktury. Autorem koncepcji aranżacji salonu jest architekt Grzegorz Jadczak oraz Joanna Kędziorek – projektantka i właścicielka butiku.

REKLAMA

Pop Up Store otworzył się w Manufakturze w czwartek, 27 marca 2014 r. Butik znajduje się na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktury pomiędzy sklepami Reserved a Próchnik. To nie pierwsza „wizyta” marki Kędziorek w Manufakturze. Poprzedniej jesieni w znikającym sklepie można było zaopatrzyć się w pozycje z jesienno–zimowej kolekcji „Kolory we mgle”.

Autorem koncepcji aranżacji salonu marki Kędziorek jest architekt Grzegorz Jadczak oraz Joanna Kędziorek – projektantka i właścicielka butiku.

Projektantka, Joanna Kędziorek, tworząc monochromatyczne stroje o przemyślanach formach i detalach, konsekwentnie udowadnia, że pełen prostoty minimalizm nigdy nie wychodzi z mody. Wygodne, w pełni funkcjonalne, a jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami – to cechy charakterystyczne łódzkiej marki. Propozycje na wiosnę 2014 to hołd dla nowoczesności i doskonałego krawiectwa. Kolekcję tworzą stonowane kreacje, które zachwycają przemyślanym krojem i precyzyjnie dobranymi dodatkami. Obok propozycji typu „oversize” znalazły się również kreacje mniej oficjalne, wykonane na przykład z pogniecionej organzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY