REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bydgoski biurowiec dla kreatywnych gotowy

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 26 sty 2016 14:48
Bydgoski biurowiec dla kreatywnych gotowy
Budynek „IDEA Przestrzeń Biznesu"

Pierwsi najemcy przygotowują się do rozpoczęcia działalności w nowym biurowcu na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Prace budowlane zakończyły się w grudniu. Oficjalne otwarcie budynku „IDEA Przestrzeń Biznesu” planowane jest na wiosnę. Za projekt i wykonanie odpowiada firmy Molewski z Włocławka.

REKLAMA

Jak informuje oficjalny portal miejski Bydgoszczy, nowy budynek biurowy „IDEA Przestrzeń Biznesu” jest zlokalizowany przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 6. W grudniu wydano pozwolenie na użytkowanie biurowca. Inwestycja kosztowała 28 mln zł (brutto). Koszty kwalifikowane to około 21 mln zł. Udało się ją zrealizować dzięki wsparciu funduszy unijnych.

Na czterech piętrach ulokuje się kilkadziesiąt firm, które docelowo zatrudnią około 400 pracowników, a pierwsi najemcy już przygotowują biura pod swoją działalność. Do dyspozycji mają m.in.  sale konferencyjno-szkoleniowe, biura w modułach od 27 mkw. do 870 mkw. nowoczesny system audiowizualny z możliwością prowadzenia wideokonferencji - informuje oficjalny portal miejski Bydgoszczy.

Budynek „Idea. Przestrzeń Biznesu” to innowacyjny i funkcjonalny kompleks biurowy o podwyższonym standardzie składający się z 6 kondygnacji i liczący łącznie ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY