REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bydgoski biurowiec dla kreatywnych na finiszu

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 04 lis 2015 08:52
Bydgoski biurowiec dla kreatywnych na finiszu
Tak będzie wyglądał biurowiec "Idea. Przestrzeń biznesu"

Dobiega końca budowa biurowca „Idea. Przestrzeń Biznesu” na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. To projekt i wykonanie firmy Molewski z Włocławka.

REKLAMA

Na budowie budynku przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, trwają ostatnie prace wykończeniowe  oraz instalacyjne. Na ukończeniu są również prace elektryczne i teletechniczne. Na biurowcu w trakcie montażu jest instalacja iluminacji budynku oraz prace przy zagospodarowaniu terenu - informuje oficjalny portal miejski Bydgoszczy.

Zakończono prace elewacyjne na północnej, południowej i wschodniej ścianie budynku Idea. Na terenie zewnętrznym wykonano już drogi dojazdowe, parkingi oraz chodniki i ogrodzenie terenu. W biurowcu zakończono również montaż wind i balustrad. Budynek będzie wyposażony w nowoczesny system podniesionych podłóg, co umożliwi rozbudowę instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla przyszłych najemców - podaje oficjalny portal miejski Bydgoszczy.

Dla firm przygotowano ponad 4 tys. mkw. nowoczesnych powierzchni biurowych oraz wielostanowiskowy garaż podziemny i naziemny. W biurowcu znajdą się m.in. nowoczesne sale konferencyjne i lunch bar.

Budynek „Idea. Przestrzeń Biznesu” to nowoczesny kompleks biurowy o podwyższonym standardzie składający się z 6 kondygnacji i liczący łącznie ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Inwestycja kosztuje 22 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY