REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bydgoszcz: Urząd Dozoru Technicznego oficjalnie otwarty

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 12 sty 2015 11:40
ddział Urzędu Dozoru Technicznego w Bydgoszczy zmienił adres, fot. UM Bydgosz

Urząd Dozoru Technicznego w Bydgoszczy przeniósł się do nowej siedziby. Za projekt budynku biurowego odpowiada PPA Podczaszy Pracownia Architektury z Krakowa.

REKLAMA

9 stycznia br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowoczesnej siedziby UDT przy ul. Kamiennej. Do tej pory bydgoski UDT mieścił się w kamienicy przy ul. Chodkiewicza 20. W latach 2008 i 2009 r. zakupiono działki pod budowę nowego biurowca. Budynek zaprojektowała Pracownia Architektury Podczaszy Kraków, a generalnym wykonawcą była firma Ebud – Przemysłówka Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy.

Powierzchnia użytkowa dwupiętrowego budynku wynosi 28 tys. mkw. Nowoczesna bryła z daleka wygląda jak dwa sześciany ustawione na wspólnej platformie. Wewnątrz budynku zaprojektowano gabinety i sale dla około 80 pracowników oraz salę szkoleniową, która pomieści 100 osób. Parking przewidziano zarówno pod budynkiem, jak i na placu przed urzędem. W obiekcie zastosowano m.in. system klimatyzacji i wentylacji z rekuperacją, a także system monitoringu. Fasadę biurowca zdobią przeszklenia ułożone naprzemiennie z białą, aluminiową okładziną.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY