REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Carrefour stawia na nowe wnętrza

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 kwi 2016 11:54
Carrefour stawia na nowe wnętrza
Carrefour, Starogard Gdański
Carrefour stawia na nowe wnętrza
Carrefour stawia na nowe wnętrza
Carrefour stawia na nowe wnętrza
Carrefour stawia na nowe wnętrza
Carrefour stawia na nowe wnętrza

Carrefour Polska zakończył właśnie trzy kolejne inwestycje związane w remodelingiem centrów handlowych w 2016 roku. Do grona zmodernizowanych obiektów dołączyły galerie w Chojnicach i Starogardzie Gdańskim oraz centrum handlowe Fordon w Bydgoszczy.

REKLAMA

Łącznie na przestrzeni ostatnich 20 miesięcy, Carrefour poddał kompleksowemu remodelingowi 12 centrów handlowych w Polsce.

Carrefour Polska podtrzymuje osiągnięte w ubiegłym roku tempo inwestycji w modernizacje swoich obiektów handlowych. Celem tych działań jest spełnienie zmieniających się wymagań najemców i klientów. Podjęte przez spółkę działania remodelingowe wpływają na zwiększenie wartości posiadanych w Polsce aktywów oraz ich popularności i konkurencyjności na lokalnych rynkach.

Wszystkie trzy obiekty zostały kompleksowo odświeżone wizualnie. Centra handlowe w Bydgoszczy i Chojnicach zyskały nowe fasady oraz elementy małej architektury wewnętrznej i zewnętrznej, a także zmodernizowane strefy gastronomiczne oraz części wspólne. Wyróżnikiem obiektów są również kolorowe zabudowy stref wejściowych oraz grafiki dekoracyjne wewnątrz, a także funkcjonalne rozwiązania na parkingu, takie jak np. stacje naprawy rowerów czy designerskie stojaki.

- Prowadząc kolejne modernizacje w Polsce i oddając do użytku kolejne odnowione galerie handlowe, Carrefour realizuje jeden ze swoich głównych celów - zagwarantowania polskim klientom nowoczesnej i atrakcyjnej przestrzeni zakupowej oraz różnorodnej i ciekawej oferty handlowej – mówi Ronan Martin, wiceprezes zarządu Carrefour ds. Ekspansji i Centrów Handlowych.

W 2016 roku Carrefour zakończył modernizację łącznie 4 centrów handlowych, a na przestrzeni ostatnich 20 miesięcy, liczba odnowionych obiektów sięgnęła 12. Równolegle sieć kontynuuje dynamiczne inwestycje w remodelingi hiper- i supermarketów oraz sklepów osiedlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY