REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

CBRE House - tu będzie kreatywnie i innowacyjnie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lip 2016 11:04
CBRE House - tu będzie kreatywnie i innowacyjnie
Artico, fot. materiały prasowe

W warszawskim biurowcu Artico powstanie CBRE House. Na 6,5 tys. mkw. znajdzie się biuro dla działu EMEA Global Business Services (CBRE) zaprojektowane zgodnie z koncepcją biura elastycznego dla ponad 750 pracowników. Ma być kreatywnie i innowacyjnie.

REKLAMA

Styl i sposób w jaki tworzony jest CBRE House poprzedzony był wielomiesięcznym dialogiem z obecnymi pracownikami firmy. To pozwoliło potwierdzić faktyczne potrzeby związane z lokalizacją i aranżacją biura. Wartości CBRE i wysoka kultura organizacji przyczyniła się do stworzenia elastycznego miejsca pracy, które będzie odzwierciedleniem dynamicznej i kreatywnej tożsamości firmy.

- Jako międzynarodowy lider rynku nieruchomości mamy dostęp do najnowszych trendów związanych z aranżacją przestrzeni i efektów zmieniającego się podejścia do szeroko rozumianego wpływu otoczenia na kulturę pracy. Przestrzeń biurowa jest jednym z aspektów przyciągających nowe talenty do organizacji, wspiera ich optymalny rozwój i jestem przekonana, że nowa siedziba będzie napędzała kreatywność i innowacyjność naszych pracowników - komentuje Aleksandra Kolenda, dyrektor operacyjny CBRE Corporate Outsourcing.

Jednym z kluczowych celów planowania powierzchni jest maksymalne dopasowanie przestrzeni do stylu pracy zespołów, zatem wnętrze CBRE House zostanie zaaranżowane w zgodzie z międzynarodowym charakterem organizacji. W jego przestrzeni znajdą się chillout roomy, strefy gier oraz ciszy, miejsca nieformalnych spotkań, w tym coffee pointy i przestronna jadalnia.

Biuro będzie gotowe w drugiej połowie 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY