REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 mar 2014 14:57
CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny
CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny
CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny
CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny
CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny
CBRE wskoczyło na wyższy poziom aranżacyjny

Firma CBRE zmieniła nie tylko siedzibę, przenosząc się z 12 piętra budynku Rondo 1 w Warszawie, na piętro 24, ale także wprowadziła innowacyjną strategię środowiska pracy – tzw. elastyczne biuro. Dzięki koncepcji “Workplace 360” pracownicy firmy mają do dyspozycji zarówno pokoje do pracy indywidualnej, jak i pokoje spotkań. Daje to także pole do swobodnej, nieformalnej atmosfery w miejscu pracy oraz wnosi nowoczesny design.

REKLAMA

Nowe biuro CBRE zostało zaprojektowane przez Iwonę Pasik, starszego architekta w dziale doradztwa budowlanego CBRE, a usługi z zakresu nowych strategii środowiska pracy oraz koncepcja nowego biura zostały wspólnie opracowane przez zespoły specjalistów CBRE z Polski i Europy.

Dział Doradztwa Budowlanego CBRE zapewnia najemcom i właścicielom nieruchomości biurowych doradztwo techniczne i funkcjonalne oraz consulting w zakresie optymalnej aranżacji powierzchni biurowych. W oparciu o rozległą wiedzę konsultantów z zakresu budownictwa, technologii oraz strategii biurowych, CBRE oferuje innowacyjne koncepcje biurowe, dzięki którym powstają inspirujące środowiska pracy.

- Motywacją do zmiany siedziby CBRE był znaczący rozwój działalności firmy w Polsce. Potrzebowaliśmy nowego biura, które zabezpieczy nam dodatkową przestrzeń na potrzeby dalszej ekspansji. Firma CBRE będzie zajmowała 1,600 m kw nowej powierzchni w Rondzie 1, dwukrotnie więcej niż dotychczas, a co najważniejsze będziemy pracowali według innowacyjnej filozofii miejsca pracy, w systemie elastycznego biura - powiedział Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE.

Warszawa będzie szóstym biurem CBRE na świecie, po Amsterdamie, Madrycie, Los Angeles, Chicago i Pradze, które zaadaptowało koncepcję “Workplace 360”, autorski program nowoczesnych strategii środowiska pracy, stworzony przez wewnętrzny zespół Workplace Consultancy.

- Jesteśmy zadowoleni, że zostajemy w budynku Rondo 1, jednym z najlepszych projektów biurowych w Polsce i w Europie Środkowej. Nasza przeprowadzka jest związana z rozwojem firmy, jak również z oferowanymi usługami związanymi z nową filozofią miejsca pracy – nasze nowe biuro jest najlepszą wizytówką świadczonych przez nas usług. Jestem przekonany, że nowy układ biura będzie sprzyjał współpracy zarówno między poszczególnymi pracownikami, jak i między departamentami w naszej firmie. Lepsza współpraca i lepszy przepływ informacji będzie miał bezpośredni wpływ na wzrost poziomu świadczonych przez nas usług. Mam nadzieję, że nasi obecni oraz przyszli Klienci będą zadowoleni – dodał Colin Waddell.

Nowa filozofia miejsca pracy wspiera idee współpracy, przepływu informacji, pracy zespołowej, pracy projektowej. Różne stanowiska pracy służą różnym celom w zależności od konkretnego projektu i zespołu, który nad nim pracuje. Nie istnieje odgórnie przygotowany plan rozlokowania pracowników, nikt nie posiada własnego stanowiska pracy, każdy może dowolnie wybierać swoje miejsce.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY