REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centra polskiego rajdowca

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2016 17:22
Centra polskiego rajdowca
Gemini Park Bielsko-Biała
Centra polskiego rajdowca
Centra polskiego rajdowca
Centra polskiego rajdowca
Centra polskiego rajdowca
Centra polskiego rajdowca

Rafał Sonik to jeden z najbardziej znanych polskich kierowców rajdowych. Oprócz tego jest deweloperem. Zobacz, co stworzył przy współpracy z architektami.

REKLAMA

Do tej pory należąca do Rafała Sonika firma Gemini Holding zrealizowała dwie galerie handlowe. Trzecia jest już w drodze.

Jako pierwsze, w 2009 roku, wystartowało Gemini Park Bielsko-Biała. Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego.

Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Ponad dwa lata temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Za koordynację inwestycji odpowiadała firma VATRA Group, a koncepcję architektoniczną opracowało Vide Studio. Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Gemini Park Tarnów ruszył w 2010 roku. Dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Projekt stworzyła pracownia MOFO Architekci.

Gemini Park Tychy to najnowsza inwestycja Gemini Holding, którą wyróżnia ciekawa architektura i nowoczesne technologie. Projekt architektoniczny tyskiego Gemini został stworzony przez pracownię Vide Studio.

Gemini  Park Tychy realizowane jest jako część koncepcji Power Center. Obiekt wpisze się w już istniejącą destynację handlową znaną od lat i rozpoznawalną wśród mieszkańców Tychów oraz pobliskich miejscowości. W bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstającego obiektu funkcjonują już Tesco, OBI, Saturn, a wybudowanie nowoczesnej galerii w naturalny sposób dopełni tę przestrzeń, która łącznie wyniesie 60 tys. mkw. powierzchni handlowej. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY