REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Atrium Promenada rozbuduje CFE Polska

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 maj 2015 11:57
Centrum Atrium Promenada rozbuduje CFE Polska
fot. Atrium Promenada
Centrum Atrium Promenada rozbuduje CFE Polska
Centrum Atrium Promenada rozbuduje CFE Polska

Projekt rozbudowy CH Atrium Promenada w Warszawie przygotowała pracownia Sud Architekt Polska. Generalnym wykonawcą została firma CFE Polska należąca do belgijskiego lidera, Grupy CFE.

REKLAMA

Całkowita powierzchnia projektu wynosi 7,1 tys. mkw. i zakłada przebudowę części frontowej istniejącego budynku centrum wraz z wewnętrznymi pracami adaptacyjnymi. Nowa część handlowo-usługowa przy ulicy Ostrobramskiej 75 na warszawskim Gocławiu jest w fazie realizacji od początku bieżącego roku. Projekt rozbudowy przygotowała pracownia Sud Architekt Polska.

 - Cieszy nas fakt, że CFE Polska jest zaangażowana w tak prestiżowy projekt, jak rozbudowa CH Atrium Promenada w Warszawie. Wierzymy, że nasze doświadczenie jako generalnego wykonawcy oraz dbałość o najwyższe standardy przy każdej realizacji, zostaną docenione przez naszego Klienta oraz przyszłych użytkowników – powiedział Bruno Lambrecht, dyrektor generalny CFE Polska.

 CFE Polska jest obecna na krajowym rynku budowlanym od 1996 roku i zadebiutowała budową fundamentów pod pierwszy w Polsce zakład produkcyjny samochodów marki Opel, zlokalizowany w Gliwicach. Firma specjalizuje się w realizacji projektów przemysłowych i handlowo-usługowych oraz inwestycji biurowych, mieszkaniowych, hotelarskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY