REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Edukacji Ekologicznej z prostotą Architraw

  • Autor: Property Design
  • 10 sty 2014 15:15
Centrum Edukacji Ekologicznej z prostotą Architraw
Centrum Edukacji Ekologicznej z prostotą Architraw

W Szczecinku nad jeziorem Trzesiecko powstanie hotel w stonowanej i prostej architekturze projektu biura Architraw ze Szczecinka. Dodatkowo na potrzeby naukowo-dydaktyczne zostanie przystosowany budynek ceglany. Wykonawcą jest Skanska, a inwestorem Starostwo Powiatowe w Szczecinku.

REKLAMA

Nowy hotel ma mieć dwie kondygnacje i 50 pokoi. Dwie kondygnacje będzie mieć też budynek naukowo-dydaktyczny. Odwiedzającymi hotelu mają być głównie sportowcy oraz młodzież szkolna, która nad jeziorem zyska możlwiość obserwacji flory i fauny żyjącej w naturalnym środowisku. Nowe Centrum Edukacji Ekologicznej ma oddziaływać na całe Pojezierze Drawskie.

- Na razie nie mamy jeszcze myśli przewodniej hotelu, ale na pewno będzie to obiekt skromny i prosty, bez ociekających złotem żyrandoli – mówi Tomasz Wolanin z biura Architraw.

- Chcemy, aby Centrum Edukacji Ekologicznej mogło ruszyć do końca marca 2015 roku – mówi Radosław Wąs, odpowiedzialny za projekt z ramienia starostwa powiatowego. – Nam chodzi przede wszystkim o rewitalizację jezior Pojezierza Drawskiego i część dydaktyczną dla młodzieży szkolnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY