REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe Carrefour w Olsztynie zyska nowe oblicze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 lip 2014 12:14
Centrum handlowe Carrefour w Olsztynie zyska nowe oblicze
Centrum handlowe Carrefour w Olsztynie, fot. Carrefour Polska

Trwa przebudowa centrum handlowego w Olsztynie. Zakończenie prac planowane jest na jesień br.

REKLAMA

Centrum handlowe Carrefour położone jest w południowej części Olsztyna, w samym sercu osiedla Jaroty. Od kilku miesięcy obiekt poddawany jest gruntownej rewitalizacji, w wyniku której zyska on całkiem nowe oblicze.

Już jesienią, na klientów czekać będą nowe sklepy, w tym całkowicie zmodernizowany hipermarket Carrefour, którego oferta ulegnie znacznemu poszerzeniu. Nowością będzie również uruchomienie wędzarni Carrefour. Rozbudowie ulegnie strefa z „produktami świeżymi”. W strefie „kultura” oraz „perfumeria” pojawią się nowe meble i bardziej czytelna identyfikacja.

Mając na uwadze komfort klientów podczas robienia zakupów, w obiekcie zostanie zbudowana specjalna antresola łącząca parter z pierwszym piętrem. Pojawi się na niej strefa wypoczynkowo – restauracyjna, wyposażona w elementy roślinne oraz małą architekturę.

Na terenie całego centrum handlowego zostanie także wprowadzony system identyfikacji wizualnej, dzięki któremu klienci będą mogli w łatwy i szybki sposób odnaleźć swoje ulubione marki.

Modernizacja obiektu w Olsztynie, to wynik prowadzonej przez firmę strategii inwestowania i podnoszenia wartości swoich obiektów. Obecnie firma realizuje również budowę retail parku w Sochaczewie, modernizację centrum handlowego w Tomaszowie Mazowieckim, a także planuje w ciągu najbliższych tygodni rozpocząć pierwszy etap modernizacji CH Morena w Gdańsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY