REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Handlowe Forum w Gliwicach w trakcie zmian

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 08 cze 2017 12:30
Centrum Handlowe Forum w Gliwicach w trakcie zmian
fot. mat. prasowe
Centrum Handlowe Forum w Gliwicach w trakcie zmian
Centrum Handlowe Forum w Gliwicach w trakcie zmian

Rozwiązania ułatwiające poruszanie się po obiekcie, remonty toalet oraz w pasażu - centrum handlowe Forum w Gliwicach zmienia się.

REKLAMA

Dzięki trwającej modernizacji obiektu, klienci CH FORUM zyskali nowe wejście z parkingu podziemnego w okolice hipermarketu Carrefour. Mogą teraz dostać się tam komfortowo korzystając z ruchomego chodnika, tzw. trawelatora.

Trwają też inne prace na pasażu oraz w toaletach. Oddanie do użytku trawelatora firmy Schindler odbyło się zgodnie z założonym harmonogramem. Nowoczesny chodnik „reaguje” na ruch i przyspiesza w momencie pojawienia się osoby w jego zasięgu.

To jedno z pierwszych udogodnień i zmian na terenie CH FORUM, które następują w wyniku prowadzonej modernizacji.

– Na bieżąco wymieniamy posadzki, podwieszane sufity i okładziny filarów. Remontujemy także toalety – wylicza Grzegorz Filipczyk, dyrektor centrum z ramienia JLL. I podkreśla, że w żadnym stopniu nie zakłóca to funkcjonowania centrum. – Działamy w małych wydzielonych strefach robót, głównie w godzinach nocnych. Dzięki temu centrum funkcjonuje normalnie, a klienci bez przeszkód robią zakupy – dodaje Grzegorz Filipczyk.

Zespół remontowy przystępuje teraz do prac przy nowych schodach ruchomych, które ułatwią komunikację między poziomem 0 i I piętrem. To już także ostatnia okazja, aby stanąć na okrągłym spoczniku w atrium. To miejsce, często używane przy okazji wydarzeń rozrywkowych, zostanie zburzone i zastąpione efektowną sceną na kondygnacji parterowej.

Bieżący etap modernizacji, obejmujący wnętrze obiektu, CH FORUM zamierza ukończyć w październiku. Autorem koncepcji i projektu modernizacji jest renomowana międzynarodowa firma Chapman Taylor. Generalnym wykonawcą: spółka Infine.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY