REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe połączone z dworcem już otwarte

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 lip 2014 10:39
Centrum handlowe połączone z dworcem już otwarte
Dekada Brodnica
Centrum handlowe połączone z dworcem już otwarte
Centrum handlowe połączone z dworcem już otwarte

Dziewiąte centrum handlowe typu convenience spółki Dekada Realty, i zarazem trzecie, zintegrowane z nowoczesnym dworcem autobusowym jest już otwarte. 

REKLAMA

Dekada Brodnica jest zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym, które obejmuje nowoczesny dworzec autobusowy wraz z poczekalnią dla podróżnych oraz część handlową o powierzchni 1770 mkw. GLA, w której swoje salony otworzyły takie marki jak: Neonet, supermarket drogeryjny Rossmann, sklepy obuwnicze CCC i Ray Obuwie oraz Apteka Arnika.

W dniu otwarcia obiekt cieszył się dużą popularnością i był licznie odwiedzany przez mieszkańców miasta oraz całego regionu. Dzień po oficjalnym otwarciu, czyli dziś 31. lipca, swoją działalność rozpoczyna również zintegrowany z Dekadą Brodnica dworzec autobusowy, który skupi ofertę wszystkich lokalnych przewoźników w jednym miejscu.

– Oddajemy lokalnej społeczności w pełni nowoczesny obiekt, dedykowany szybkim i wygodnym zakupom. Obecność zrewitalizowanego, nowoczesnego dworca autobusowego spowoduje, że brodnicka Dekada stanie się ona ważną destynacją handlową i istotnym węzłem komunikacyjnym z punktu widzenia całego regionu – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Pierwsze zintegrowane centrum handlowo – komunikacyjne sieci Dekada zostało otwarte w Myślenicach w 2011 roku, kolejne – w marcu b.r. w Nowym Targu. Oba obiekty od początku swojego istnienia notują stałą, wysoką odwiedzalność, na poziomie ok. 120 tys. osób miesięcznie. Trwają prace nad kolejnymi tego typu inwestycjami – m.in. w Ciechanowie, której otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę przyszłego roku.

– Sieci handlowe są żywo zainteresowane otwieraniem swoich lokali w centrach wygodnych zakupów, szczególnie zintegrowanych z węzłami komunikacyjnymi, które generują dodatkowych klientów. Z naszych obserwacji i analiz wynika, że każdy z funkcjonujących obiektów sieci Dekada jest odwiedzany średnio przez każdego mieszkańca miasta raz na dziesięć dni – podsumowuje prezes Dekada Realty, Aleksander Walczak. – W ten sposób nazwa Dekada znalazła swoje praktyczne uzasadnienie, gdyż w każdej dekadzie (10 dniach) każdy mieszkaniec robi zakupy w naszym obiekcie.

Dekada Brodnica jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta – przy skrzyżowaniu ul. Sądowej oraz ul. Sienkiewicza, a zarazem przy trasie krajowej nr 15, łączącej Brodnicę m.in. z Toruniem, Ostródą czy Olsztynem. W jej bezpośrednim zasięgu znajduje się 75 tys. mieszkańców miasta oraz powiatu brodnickiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY