REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe spod kreski Innebo czeka na otwarcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 maj 2016 16:02
Centrum handlowe spod kreski Innebo czeka na otwarcie
HopStop w Zamościu, fot. Materiały prasowe

W dniu 21 maja br. nastąpi otwarcie nowego, zintegrowanego centrum handlowo-przesiadkowego HopStop położonego przy ul. Hrubieszowskiej 9 w Zamościu. Jest to kolejna inwestycja zrealizowana przez Katharsis Development, tym razem według projektu Innebo.

REKLAMA

W ramach inwestycji przebudowano rondo u zbiegu ulic Hrubieszowskiej i Reja oraz wybudowano kolejne rondo u zbiegu ulic Hrubieszowskiej i Gminnej. Wykonano ponad 1 tys. mkw. nowych chodników i ponad 5 tys. mkw. nowego asfaltu. Nowe latarnie uliczne i zieleń to też część inwestycji realizowanej na koszt inwestora centrum HopStop. Budowa obiektu zajęła blisko 10 miesięcy.

Autorem projektu Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego HopStop przy ulicy Hrubieszowskiej 9 jest warszawskie biuro architektoniczne Innebo, a generalnym wykonawcą centrum jest Betonox Construction Sopot Spółka Akcyjna s.k. 

Pierwsze centrum handlowe z czerwonym logo „HopStop” zostało otwarte w listopadzie 2013 r. w Radomiu. Pozostałe realizowane są obecnie, m.in. w warszawskim Wawrze, w Rembertowie oraz w Siedlcach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY